Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Skoki w Wiśle – utrudnienia na drogach!

W piątek i sobotę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbędą się zawody FIS Grand Prix Wisła 2017. W związku z organizacją konkursu należy spodziewać się zmian w ruchu drogowym na terenie miasta. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy będą czuwać policjanci oraz służby porządkowe organizatora.

14 i 15 lipca od godz. 14.00 do zakończenia zawodów zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na ulicy Malinka – od skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia i Czarne, aż do parkingu znajdującego się pod stokiem narciarskim w Cieńkowie. Jednym pasem jezdni będzie odbywał się ruch pojazdów, a drugim będą mogli poruszać się piesi. W tym miejscu ruchem kierować będą policjanci drogówki.

Po zakończeniu zawodów zmotoryzowani, którzy zaparkowali swoje samochody przed skocznią (od strony centrum Wisły) nie będą mogli jechać w kierunku Szczyrku. Kierowcy będą musieli kierować się do centrum miasta i dalej jechać drogą 941 w kierunku do Katowic. To samo dotyczy osób, które zaparkowały auta po drugiej stronie skoczni. Nie będą mogli oni jechać w kierunku centrum miasta. Policjanci będą wszystkich kierować na drogę do Szczyrku.

W rejonie skoczni ruch pojazdów w obie strony zostanie przywrócony w momencie, gdy większość kibiców opuści obiekt oraz kierowcy pojazdów wyjadą z parkingów. Policjanci zwracają się z apelem do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz respektowanie poleceń służb porządkowych i policjantów.

 

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments