Na sygnale Wadowice

Śmiertelne potrącenie w Barwałdzie. Policja prowadzi śledztwo – foto

Fot. Policja Wadowice

Wadowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Górnym.

20 listopada, kilkanaście minut po godz. 6.00, na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Górnym doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący samochodem dostawczym marki Renault mieszkaniec powiatu wadowickiego potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 69-letni mieszkaniec Kalwarii Zebrzydowskiej, poniósł śmierć na miejscu. Ciało mężczyzny, decyzją prokuratora, zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tej tragedii. – Przypominamy i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych. Pamiętajmy, odblaski ratują nasze życie! – apeluje policja.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments