Bielsko-Biała Na sygnale

Solidny dzwon na Broniewskiego. Nie ustąpiła pierwszeństwa – ZDJĘCIA

Około godz. 9.50 na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego z ul. Kierową w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala odwieziono mężczyznę. W jednym z pojazdów była pięciotygodniowa dziewczynka, na szczęście nic jej się nie stało.

– Zostaliśmy wezwani do wypadu samochodowego, jedna osoba poszkodowana. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w których łącznie podróżowały cztery osoby, w tym małe dziecko. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, po dojeździe ambulansu został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego – powiedział nam kpt. Artur Muzyk z JRG1 w Bielsku-Białej.

W toku policyjnych czynności ustalono, że kierująca samochodem osobowym marki bmw, wyjeżdżając ze strefy zamieszkania (kobieta włączała się do ruchu, wyjeżdżała z ul. Broniewskiego, w kierunku ul. PCK – przyp. Red.), nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki hyundai, który poruszał się ul. Broniewskiego, w kierunku ul. Sempołowskiej, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację, do pomiarów użyto tachimetru. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny. W szpitalu okazało się, że kierowca pojazdu hyundai nie doznał obrażeń ciała, zdarzenie zakończono postępowaniem mandatowym.

KB_eko_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments