Na sygnale Żywiec

Spłonął domek letniskowy w Międzybrodziu Bialskim – ZDJĘCIA

Fot. OSP Czernichów-Tresna

Całkowitemu spaleniu uległ wczoraj (3 kwietnia) jeden z domków letniskowych w przysiółku Łazki w Międzybrodziu Bialskim.

Jak informują strażacy z OSP Międzybrodzie Żywieckie informację o pożarze otrzymali o 21.48.

Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy silnie rozwinięty pożar budynku drewnianego. Akcja trwała około 3 godzin, a budynek uległ całkowitemu spaleniu – relacjonują ochotnicy z OSP Międzybrodzie Żywieckie.

Na miejscu pracowało 9 zastępów straży pożarnej z OSP Czernichów-Tresna, OSP Międzybrodzie Bialskie, OSP Międzybrodzie Żywieckie i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Żywca, a także policja i pogotowie energetyczne.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dzielnicowy
dzielnicowy
1 miesiąc temu

Jest tam takie jedno miejsce,w które czasem jeżdżę.Akurat jeden domek nieogrodzony, koło którego można zejść nad samo jeziorko wczesnym rankiem i przysiąść , uspokoić się.
Bardzo nieładnie z czyjejś strony, że prawdopodobnie pozbawił kogoś już takiej możliwości.Bo pewnie nie tylko ja tam lubię zapomnieć o problemach.Dziękuję..

Sedlex
Sedlex
1 miesiąc temu

Podpalenie. Może porachunki. Myślę, że ekspertyzy dadzą odpowiedź. Dobrze, że właściciel nie był obecny, dojechał na miejsce gdy wezwała go policja.

Mac
Mac
1 miesiąc temu

Połowa tych domków stoi nielegalnie. Nikt się tym nie interesował póki ruszylo osuwisko. Zamieszkać tam się już nie da a jak spłonie to kto udowodni czy był domek, wiata czy kupa desek. Logiczne

Mustafa
Mustafa
1 miesiąc temu

Jeśli było to podpalenie to dla podpalacza jest tylko jedna kara…