Wydarzenia Czechowice-Dziedzice

Spore utrudnienia w centrum Czechowic-Dziedzic

Fot. UM w Czechowicach-Dziedzicach

Od poniedziałku, 15 kwietnia, będą występować kolejne utrudnienia drogowe w rejonie ulicy Kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach. Związane są z kolejnym etapem prac przy trwającej od kilku tygodni przebudowie kolektora deszczowego.

Jak informują w czechowickim ratuszu, na wniosek Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, czyli wykonawcy realizującego budowę kolektora, odcinek ulicy Kolejowej od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Niepodległości zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów w obu kierunkach.

Z utrudnieniami należy się liczyć od 15 kwietnia (od g. 6.30) do 24 kwietnia.

Dodatkowo, w celu wykonania włączenia kolektora kanalizacji deszczowej z ulicy Niepodległości do nowo wybudowanej sieci, konieczne będzie całkowite zamknięcie skrzyżowania ulic Kolejowej i Niepodległości. Prace te zostały zaplanowane na sobotę 20 kwietnia, w godzinach od 6.00 do 14.00.

Komunikacja miejska będzie realizowała zadania przewozowe z pominięciem ulicy Kolejowej, ulicami pozwalającymi na bezpiecznie prowadzenie ruchu. Dotyczy to linii 1, 1s, 6, VII, 8 oraz X. Szczegółowe trasy objazdów dostępne są na stronie PKM.

google_news