Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec

Spotkanie tylko dla kobiet…

Sportowa atmosfera, mnóstwo zabawy i profesjonalnych porad to tylko nieliczne z atrakcji jakie w zeszłą sobotę zafundowały organizatorki „BBabskiej Soboty” w „Modelarnia-więcej niż fitness dla kobiet”.

Podczas sobotniego spotkania wielu wystawców prezentowało swoje produkty oraz ciekawe zabiegi specjalnie dla pań. Zainteresowane mogły skorzystać z usług kosmetologów, które wykonywały profesjonalny makijaż, czy też stylizację paznokci. Bielskie firmy prezentowały sportowe stroje odpowiednie na siłownię, czy też wycieczki w góry.

Nie lada atrakcją była prezentacja treningu EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation – ćwiczeń fizycznych wykonywanych z użyciem nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej. Polega to na podłączeniu osoby ćwiczącej do specjalnie skonstruowanego stroju wyposażonego w elektrody, które pomagają mózgowi wysyłać impulsy do mięśni. Dzięki temu mięśnie pracują prawie tak samo, jak podczas zwykłego treningu, ale impulsy, które trafiają do mózgu, przesyłane są z jeszcze większą skutecznością.

Dla głodnych wiedzy przygotowane zostały prelekcje dietetyka, trenerów personalnych oraz profesjonalnych brafitterek. Wszystkie uczestniczki mogły wziąć udział w konkursach, w których do wygrania było ponad 70 atrakcyjnych nagród.

navigate_before
navigate_next

google_news