Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Strefa Kroniki Beskidzkiej i Happy Hours zapraszają!

W najbliższy weekend szykuje się huczne otwarcie kompleksu Happy Hours na bielskich Błoniach i strefy „Kroniki Beskidzkiej”. W ubiegły weekend plany niestety pokrzyżowała kapryśna pogoda. Zapraszamy przez całe wakacje, bo będzie się działo!

Naszym Czytelnikom – i nie tylko – polecamy zwłaszcza odpoczynek w „kronikarskiej” strefie, w kompleksie Happy Hours. Można wygodnie rozsiąść się na leżakach, a co bardziej zmęczeni zapewne chętnie rozprostują kości na wielkich łóżkach. Z kolei dla maluchów, w sąsiedztwie Strefy „Kroniki Beskidzkiej”, przygotowano nie lada atrakcje: plac zabaw z torem przeszkód, drewnianymi domkami, a ponadto warsztaty oraz animacje.

O bogaty program w najbliższy weekend zadba Happy Hours. W sobotę w godzinach 12.00-14.00 zaplanowano gry, zabawy edukacyjne, tańce i mnóstwo innych atrakcji dla najmłodszych, 14.00-15.00 warsztaty stomatologiczne, a w godzinach 15.30-16.30 słodkie warsztaty. Natomiast niedziela rozpocznie się od warsztatów cukierniczych (13.00-14.00), następnie odbędą się animacje i warsztaty stomatologiczne.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments