Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Stroje piłkarskie z nadrukami – ulubione wzory drużyn!

Stroje piłkarskie z nadrukami są codziennym, obowiązkowym elementem odzieży sportowej każdej drużyny piłkarskiej. Stroje piłkarskie kolorystyką zawsze nawiązują do barw herbu klubu, flagi kraju lub kolorów herbu gminy/miasta. Każdy strój piłkarski może być dodatkowo wzbogacony o wybraną przez zespół grafikę – jakie wzory są najbardziej popularne wśród piłkarzy?

Strój piłkarski – najpopularniejsze wzory

Najpopularniejszymi grafikami, które zdobią koszulki piłkarskie są pionowe i poziome pasy, „szachownica” i poprzeczne prążki. Te motywy przewijają się w każdej lidze. To klasyka w czystym, sportowym wydaniu. Stroje piłkarskie z nadrukiem tego rodzaju motywami nie muszą być jednak nieoryginalne. Producent odzieży sportowej PEHA oferuje stroje piłkarskie zgodne z najnowszymi, światowymi trendami, a co więcej – umożliwia praktycznie dowolne dopasowanie i zestawienie kolorystyki, którą wybrała drużyna.

Nowoczesne stroje piłkarskie

Marka sportowa PEHA, poza klasycznymi propozycjami graficznymi, oferuje również nowoczesne i modernistyczne printy na koszulkach piłkarskich. Szachownica, asymetryczne pasy lub monochromatyczne wzory to, to co wybierają najczęściej młodzi piłkarze. Dzięki krojom strojów piłkarskich, które są w 100% zgodne z aktualnymi trendami piłkarze każdej ligi prezentują się jak prawdziwi zawodowcy. Z uwagi na sporą konkurencję w branży – praktycznie każdy sklep sportowy oferuje zawodnikom co najmniej kilkanaście wzorów i modeli strojów do piłki nożnej. Jak zatem wybrać najlepszy?

Strój piłkarski powinien być wygodny i zapewniać zawodnikom doskonałą cyrkulację powietrza. Najlepszą dzianiną wykorzystywana do produkcji strojów piłkarskich jest poliester. To materiał, lekki, szybkoschnący i trwały. Nie jest również kłopotliwy w konserwacji. Stroje piłkarskie wykonane z poliestru długo zachowują swój kształt i nie tracą kolorów. Oczywiście poliester poliestrowi nierówny – dzianina poliestrowa wysokiej jakości ma lepszy splot i nie prześwituje. Kompletując drużynowe stroje piłkarskie warto zwrócić uwagę na skład odzieży i jej pochodzenie. Strój piłkarski polskiej produkcji zdaje się być najlepszym rozwiązaniem. Niektóre sklep sportowe (np. PEHA) oferują dodatkowo bezpłatną usługę sublimacji, która umożliwia trwałą i praktycznie niezniszczalną personalizację strojów piłkarskich. Stroje piłkarskie z nadrukami sublimacyjnymi  nie tracą kolorów, są odporne na częste pranie i działanie promieni słonecznych. To zasługa wtapiania projektu we włókna dzianiny.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o