Wydarzenia Cieszyn

Strumień: Blisko 150 tys. zł na dofinansowanie do remontu Pasiecznej w Zabłociu

Ulica Pasieczna w Zabłociu zostanie wyremontowana. Właśnie ogłoszone postępowanie przetargowe na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych i leśnych.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu województwa śląskiego na rok 2021 z zakresu ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych. To niemal 150 tys. zł.

Planowana przebudowa drogi obejmie wykonanie na długości 991 m dwuwarstwowej nawierzchni asfaltowej. Zapewni to właściwe funkcjonowanie oraz regulację odwodnienia, przez co nie będzie dochodzić do jej niszczenia.

google_news
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
3 lat temu

Będzie dochodzić do niszczenia drogi, nie może być inaczej.

Może być inaczej, gdy
Może być inaczej, gdy
3 lat temu

nick będzie krótszy, np. Stambułka. No i oczywiście tragedia, że tragedia tylko dlatego, że tragedia, bo tragedia, że tragedia, gdyż tragedia i na tragedię wygląda ta tragedia, którą tragedią zowią by tragedią była, tylko dlatego, że ktoś chce by ją tragedię traktować, jako tragedię, bo widzimisię tragedii, to tragiczne widzimisię tragiczne, które jest tylko widzimisię tragicznym, by takim być.

Hermenegilda Pierwsza
Hermenegilda Pierwsza
3 lat temu

Gdybyś dodał mądralo do swojego nicka drugą część pierwszego zdania – miałbyś nick dłuższy. Ale pewnie nadal byś nie zrozumiał, że przyganiał kocioł garnkowi… Reszta jakieś wypociny o malutkiej filozofii.

Oho, trafione
Oho, trafione
3 lat temu

i odezwała się ta która/którzy wielonickowcem jest/są i tego nigdy nie chcą przyznać. Dlaczego? Bo zwykłymi tchórzami jesteście. Mądrale, którzy nie potrafią nawet zrozumieć tego, że nie macie nic do powiedzenia, poza “mundrościami”, które tworzycie i klepiecie ,po to by tylko klepać. Nic mądrego sensu stricto, ale są tacy co kupią, szczególnie ci swoi.

Hermenegilda Pierwsza
Hermenegilda Pierwsza
3 lat temu
Reply to  Oho, trafione

Tchórz zwalcza szkodniki takie jak tutaj wyżej. Nie ma nic do powiedzenia, teoria się przelewa, niewiele potrafi zrozumieć taki szkodnik a zajmuje miejsce a mówi, że nie zajmuje bo rzadko. Faktycznie na rzadko można po dyskusji.

Teorię zawierają
Teorię zawierają
3 lat temu

takie teksty, jak niejakiej H… a teraz niejaka K… z przydługim nickiem, wystarczy Stambułka. I co mądrego, nic mądrego do powiedzenia nie ma, ale klepać po to, by klepać jak to szkodnik, klepie.

I tak przy okazji, pominę dzień wczorajszy, ale ostatni mój komentarz był chyba 3 lub 4 tygodnie temu. Zmień swój nick na kompromitacja względnie Kom-Pro-Mi-Tacja.

Hermenegilda Pierwsza
Hermenegilda Pierwsza
3 lat temu

Tragedii c.d., akt dziewięćdziesiąty pierwszy.

Ponownie tragedia,
Ponownie tragedia,
3 lat temu

że tragedia akt drugi i będzie każdy.