Cieszyn Kultura i rozrywka

Strumień: Magia serca i poezji

Fot. FB Gmina Strumień

To był wyjątkowy wieczór w Strumieniu. 8 listopada w Galerii pod Ratuszem odbyła się promocja tomiku poezji “Z rozkazu serca” autorstwa Heleny Szefer.

To był czas, w którym można było zagłębić się w świat emocji, refleksji i pięknych słów. Spotkanie pozwoliło nie tylko na bliższe spotkanie autorki, ale także zrozumienie inspiracji oraz uczuć towarzyszących jej podczas pisania. ” Z rozkazu serca” to zbiór poezji, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom literatury, jak i tym, którzy pragną odkryć magię słów. Promocja tomiku była doskonałą okazją do przekonania się, że poezja wciąż ma wiele do zaoferowania i może dotknąć serce swoich czytelników.

Poezję Heleny Szefer recytowały członkinie AGT „Strumień”: Sylwia Gabryś, Teresa Pryczek, Mariola Markowiak, Bernadeta Krawiec oraz Maria Michalczyk. Gratulacje i słowa uznania dla twórczości Heleny Szefer złożyła m.in. Anna Grygierek, burmistrz Strumienia oraz licznie zgromadzeni goście. Organizatorem wydarzenia była Amatorska Grupa Twórcza „Strumień” przy współpracy z Urzędem Miejskim w Strumieniu.

Fot. FB Gmina Strumień

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments