Wydarzenia Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka: Budynek dworca autobusowego do dzierżawy

Fot. UM Sucha Beskidzka

Burmistrz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt poinformował o możliwości dzierżawy części działki przy ulicy Mickiewicza. Chodzi o budynek dworca autobusowego.

Jak zaznacza burmistrz nieruchomość z budynkiem o powierzchni około 60 metrów kwadratowych, może być wykorzystana na prowadzenie działalności gospodarczej, na przykład handlowej lub usługowej typu sklep, kwiaciarnia, punkt gastronomiczny, usługi kosmetyczne, fryzjer, biuro itp.

Budynek jest wykonany z lekkiej konstrukcji stalowej, częściowo oszklony, wyposażony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Obiekt mieści się przy głównej ulicy, w pobliżu przystanku komunikacji autobusowej oraz punktów handlowo-usługowych. Nieruchomość może zostać oddana w dzierżawę w całości lub w części, po przedstawieniu propozycji jej zagospodarowania i uzyskaniu akceptacji ze strony Urzędu Miasta – podkreślają suscy urzędnicy.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
1 rok temu

Dworzec autobusowy to był na początku Suchej Beskidzkiej do końca lat 80tych, kto pamięta?

Kri_
Kri_
1 rok temu

Dworzec!!! Buahahahaha…..

?
?
1 rok temu

Dlaczego burmistrzowi nie jest potrzebny dworzec autobusowy? Owszem, pozamykano szereg dworców PKP, które popadły w niełaskę przez szereg lat, ale komunikacja na kołach się rozwinęła. Zagospodarować budynek przez miasto.