Na sygnale Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka: Trzech na jednego

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Trójka mężczyzn tak pobiła swojego znajomego, że ten aż stracił przytomność.

Do zdarzenia doszło na ulicy Przemysłowej w Suchej Beskidzkiej. Jak relacjonują suscy policjanci 40-letni mężczyzna wracał od znajomego, gdy w pewnym momencie został zaatakowany i pobity przez trzech mężczyzn, z których dwóch znał osobiście. Uderzenia w głowę były na tyle mocne, że 40-latek stracił przytomność.

Gdy się ocknął, zauważył, że nie ma przy sobie swojego portfela z pieniędzmi i dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego. W Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, gdzie zgłosił się poszkodowany, udzielono mu pomocy medycznej oraz wezwano pogotowie, które zabrało go do szpitala. Po uzyskaniu informacji o zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie sprawców – podkreślają suscy policjanci.

Podczas dalszych ustaleń na terenie miasta mundurowi w pobliżu jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych zatrzymali 38-latka. Chwilę później policjanci udali się do miejsca zamieszkania kolejnego sprawcy. Jak się okazało u 34-latka był obecny trzeci ze sprawców 18-latek. W trakcie kontroli 18-latek zachowywał się nerwowo, bo, jak się okazało, miał przy sobie skradziony telefon komórkowy, a poza tym woreczek ze środkami odurzającymi. Policjanci zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut rozboju. Grozi im za to do 12 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 18-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

Fot. KPP Sucha Beskidzka

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Madzia
Madzia
1 miesiąc temu

Znani ćpuny makowa .ludzie się ich boją!!!!

Mig29
Mig29
4 miesięcy temu

Tak im wdu…cyc zeby.na 2 raz juz nie zrobili nic i zeby im do glowy to nie przyszlo…

Madzia
Madzia
1 miesiąc temu
Reply to  Mig29

Będą to robić bo to jest już element.suchej b