Wydarzenia Bielsko-Biała

Super paka dla dzieciaka. Atrakcje dla całych rodzin

Pod znakiem sportowej aktywności dla całych rodzin upłynie tegoroczna odsłona charytatywnej imprezy „Super Paka Dla Dzieciaka”. Już 4 grudnia przy Gemini Park w Bielsku-Białej odbędzie się szósta edycja wydarzenia. To cykliczna impreza promująca aktywne spędzanie czasu i pomoc innym. W tym roku zaplanowano trzy bloki atrakcji – jarmark świąteczny, biegi oraz koncerty.

 

W niedzielę, 4 grudnia na parkingu zewnętrznym obok „Parku w Dechę” odbędzie się kolejna, szósta już edycja charytatywnych atrakcji organizowanych przez fundację Imperium Sportu we współpracy z Gemini park i PRO300.pl. Uczestnicy szczytnego wydarzenia będą mogli wspomóc najpilniejsze potrzeby dzieci z Bielska-Białej w okresie nadchodzących świąt zarówno w trakcie biegu, jak również świątecznego jarmarku i kolędowania. Największa impreza mikołajkowa w mieście odbywać się będzie w godzinach 13:00-20:00. Będą animacje dla dzieci, mnóstwo zabawy i pyszne jedzenie.

 

Najpierw w ramach jarmarku świątecznego odbędzie się gwiazdkowe show przy udziale św. Mikołaja, później tradycyjne biegi na dystansie 1 km (dla dzieci) oraz 5 km (dla dorosłych). W tym roku zaplanowano również zmagania dla miłośników nordic walking. Wieczorem na scenie wystąpią artyści – grupa Walimy w Kocioł, Pociąg Rock’n’Roll oraz Iwona Loranc z zespołem Tricolor. Zaplanowano również strefę gastronomiczną oraz strefę zabaw wraz z kołem fortuny.

 

Święta Bożego Narodzenia to zawsze czas przyjemnych doznań. Chcemy, aby podobnie odczuwali go nasi podopieczni, ale i inne dzieci z Bielska-Białej. Co roku organizując tę akcję widzimy ich uśmiechnięte i rozradowane buzie, a to najlepszy powód do tego, aby znów się spotkać w miłej atmosferze. Zachęcam gorąco do bycia tego dnia razem z nami – mówi Maria Bogunia, prezes Fundacji Imperium Sportu.

 

Idea jaka przyświeca organizatorom to aktywne spędzanie czasu przez całe rodziny. Cały dochód będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla podopiecznych fundacji Imperium Sportu oraz na Maćka Chojnę, który w wyniku wypadku stracił nogę i potrzebuje specjalistycznej protezy. Wydarzenie odbywa się pod patronatem prezydenta miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału, bo zabawa świetna, a i cel szczytny. Szczegółowy program wygląda następująco:

 

I JARMARK ŚWIĄTECZNY – start: 13:30
1. 13:30 – Ciocia Tunia – świąteczne show
2. 14:30-15:45 – spotkanie z Mikołajem
3. 15:30 – koło fortuny dla dzieci

II BIEGI
1. 16:00 – bieg dzieci 1 km
2. 17:00 – bieg główny 5 km
3. 17:05 – Nordic Walking 5 km
podczas biegu zaśpiewa zespół Włóczykije

III KONCERTY – start: 18:30
1. Walimy w Kocioł
2. Pociąg Rock’n’Roll
3. Iwona Loranc z zespołem Tricolor

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments