Bielsko-Biała Na sygnale

Jechali na „podwójnym gazie” i po narkotykach | ZDJĘCIA

Kolizja w Buczkowicach. Fot. OSP Buczkowice

W ciągu minionego weekendu policjanci zatrzymali na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego czterech kierowców, którzy prowadzili swoje auta pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Jeszcze w piątek (25 listopada) na ul. Słowackiego w Bielsku-Białej policjanci zatrzymali 41- latka z Czechowic-Dziedzic. Nie dość, że miał sądowy zakaz kierowania pojazdem, to w dodatku prowadził auto pod wpływem narkotyków. Tego samego dnia na ul. Filomatów w Bielsku-Białej zatrzymano 36-latka, który również miał sądowy zakaz kierowania i jechał pod wpływem amfetaminy. Z kolei w sobotę (26 listopada) 25-letnia bielszczanka jechała citroenem ul. Lwowską w Bielsku-Białej mając 1,5 promila alkoholu. Wyszło to na jaw, bo kobieta spowodowała kolizję nie ustępując pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy forda. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wczoraj (27 listopada) 49-letni mieszkaniec Szczyrku wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji w Buczkowicach.

Po zdarzeniu wysiadł z pojazdu i oddalił się. Został zatrzymany przez policjantów niedaleko miejsca zdarzenia. Badanie alkomatem mężczyzny wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu – informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej.

Jak dodają bielscy policjanci dzisiaj (28 listopada) od 4.00 prowadzona jest akcja pod kryptonimem „Trzeźwość”. Do 9.00 zatrzymano już 5 pijanych kierowców.

Kolizja w Buczkowicach. Fot. OSP Buczkowice

Kolizja w Buczkowicach. Fot. OSP Buczkowice

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
r
r
2 miesięcy temu

Kobieta powodując wypadek wsypała go , miał pecha , to przestroga dla innych.

Aaaa kotki dwa
Aaaa kotki dwa
2 miesięcy temu

Wyśpij się amfiarzu w areszcie

Irek
Irek
2 miesięcy temu

(za)wolne sądy…goście po 8-15x łapani na sądowym zakazie i nie siedzą. To jak ma być…