Na sygnale Sucha Beskidzka

Suska policja łapała drogowych “piratów”

Fot. Paweł Szczotka

Niezwykle pracowity dzień mieli wczoraj (11 marca) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, którzy zatrzymali dwa prawa jazdy i ujawnili 30 przekroczeń prędkości.

Wczoraj policjanci z suskiej drogówki prowadzili akcję „Prędkość”. W trzydziestu ujawnionych przypadkach kierowcy, którzy nie stosowali się do znaków i ograniczeń prędkości, musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi.
57-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego jechał seatem w terenie zabudowanym w Zembrzycach z prędkością 99 kilometrów na godzinę. W tym przypadku niewiele brakowało, aby stracił on prawo jazdy na 3 miesiące. Najwyższe prędkości zanotowano na ulicy Role w Suchej Beskidzkiej, gdzie 44-letni kierowca volkswagena z powiatu suskiego miał 104 km/h, a 22-latek z powiatu suskiego, również jadący volkswagenem, miał na liczniku 123 km/h, a w dodatku rozmawiał przez telefon komórkowy. Obu kierowcom zatrzymano prawo jazdy na 3 miesiące, a poza tym zostali ukarani mandatem karnym. Pierwszy kierowca otrzymał 10 punktów karnych, a drugi 15 – informuje suska policja.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments