Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Święta z Golec uOrkiestra w Bielskim Centrum Kultury

Fot. M. Sosna/Golec uOrkiestra

Jak to się mówi w kuluarach, Golcowie są ekspertami od kolędowania – puszczają oko do fanów słynni bracia, których świąteczne koncerty stały się prawdziwym przebojem. – W zeszłym roku miało miejsce podwójne kolędowanie i wracamy do tego pomysłu. Przygotowaliśmy przepiękny i wzruszający program. Nie może was zabraknąć! – zapraszają.

28 grudnia w Bielskim Centrum Kultury zaplanowano dwa świąteczne, kolędowe koncerty zespołu Golec uOrkiestra. Pierwszy – „Koncert kolęd i pastorałek” – rozpocznie się o 17.00. Łukasz i Paweł Golcowie przygotowali dla słuchaczy niezwykłą bożonarodzeniową podróż muzyczną. Czekają nas chwile zadumy, radości i uniesienia z najpiękniejszymi na świecie kolędami.

Drugi koncert odbędzie się tego samego dnia o 20.00. Jak zapewniają bracia, chęci, forma oraz miłość do świątecznej muzyki sprawią, że z przyjemnością sprostają temu wyzwaniu. – „Kolędowanie z Janem Pawłem II” jest czymś zupełnie unikatowym. To nasze najnowsze przedsięwzięcie. To nie tylko zbiór najbardziej lubianych bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek, ale także brawurowy projekt, w którym, dzięki technologii, udział bierze Ojciec Święty Jan Paweł II – zdradzają artyści.

Istotą przedsięwzięcia jest połączenie dźwiękowego zapisu kolęd, które śpiewał, z kolędami w wykonaniu muzyków z Milówki. W efekcie słuchacze odnoszą wrażenie, jakby Święty Jan Paweł II kolędował z Golec uOrkiestrą. A wszystko to w znakomitym anturażu, przygotowanym specjalnie na okoliczność tego niezwykłego projektu. To wydarzenie będzie muzycznym hołdem, jaki Golec uOrkiestra składa Świętemu Janowi Pawłowi II.

Dla Łukasza i Pawła Golców koncert w Bielskim Centrum Kultury to także wielkie osobiste przeżycie – czują się tu jak w domu. – Bardzo się cieszymy, bo gramy u siebie. Na pewno spotkamy tu i znajomych, i rodzinę. Nie zabraknie wielu pięknych niespodzianek. Bądźcie wtedy razem z nami – zapraszają.

Fot. M. Sosna/Golec uOrkiestra

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria z BB
Maria z BB
11 miesięcy temu

100 % dysko polo wiocha pole pole my gorole.

Oczyyywiście
Oczyyywiście
1 rok temu

Kolędowanie z Janem Pedofilem II jest czymś zupełnie wyjątkowym.

Kora
Kora
1 rok temu

MCK osiagneło poziom szamba!!! Tylko Zenka brakuje i mamy komplet!!!

JKM
JKM
1 rok temu

Kapela podwórkowa z Milówki zjechała do B-B.Łoj di ridi hop siup.

W głowie się nie mieści
W głowie się nie mieści
1 rok temu

Golce? Ci odznaczeni przez prezydenta Dudę?W chołdzie Janowi Pawłowi II, I jeszcze to firmuje redaktor Kałuski? Okropne ,straszne .Totalny bojkot B24

stoppis
stoppis
1 rok temu

Pisowskie cwaniaki- nie dajcie ani złotówki za bilet!

Karol
Karol
1 rok temu

Gorole do goroli

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu

Pewni Ci, którzy wykupili juz bilety na 1szy koncert…

Ola
Ola
1 rok temu

Ole ole a ja ich nie wolę

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu
Reply to  Ola

Ole ole, a ja też Olka wolę.

Kasia
Kasia
1 rok temu

A kto chodzi na to non stop dysko polo wiocha.