Kultura i rozrywka Żywiec

Święto Morza z Pieczarkami w Międzybrodziu Bialskim – SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Fot. UG Czernichów

Jutro (6 lipca) w Międzybrodziu Bialskim odbędzie się Święto Morza. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Jak informuje wójt gminy Czernichów Łukasz Harat sobotnia impreza rozpocznie się już o 7.00 zawodami wędkarskimi organizowanymi przez Koło PZW Czernichów.

– Od 11.00 na najmłodszych uczestników czeka mnóstwo atrakcji w strefie dla dzieci, gdzie wspólna zabawa rozpocznie się od pokazu iluzji. Blok z występami lokalnych zespołów muzycznych rozpocznie się o 15.00, a od 15.50 do 16.45 będziemy mogli posłuchać muzyki filmowej w wykonaniu Beskid SoundProject – zaznacza wójt Łukasz Harat.

Około 17.10 na scenie pojawi się Grzegorz „GooRoo” Tyszkiewicz, który zaprezentuje szanty, a godzinę później odbędzie się konkurs wianków. O 18.20 wystąpią akustycznie Hubert Szczęsny i Jacek Jaguś, który uznawany jest za najlepszego polskiego gitarzystę bluesowego. Godzinę później wystąpi Orkiestra Dęta OSP Międzybrodzie Bialskie z wokalistką Adrianną Walusiak. Natomiast o 20.30 na scenę wkroczy Kapela Pieczarki. O 22.00 zaplanowano rozpoczęcie dyskoteki plenerowej. Warto podkreślić, że na miejscu cały czas dostępne będą stoiska kół gospodyń wiejskich z przysmakami i smakołykami oraz stoiska rękodzielników.

Szymon Wróbel, inspektor ds. kultury i kontaktów z mediami w Urzędzie Gminy Czernichów o Święcie Morza w Międzybrodziu Bialskim

Fot. UG Czernichów

 

 

google_news