Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

VeloBank rozszerza sieć nowym oddziałem w Skoczowie

Skoczów, miasto w województwie śląskim zyskało placówkę VeloBanku. Nowy oddział przy ul. Bielskiej 5 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. To kolejny krok banku w rozszerzaniu stacjonarnej dostępności oferty dla mieszkańców regionu.

Placówka w Skoczowie zapewnia pełen zakres usług bankowych, w tym obsługę kasową oraz fachowe doradztwo finansowe. Dzięki dogodnej lokalizacji z parkingiem w pobliżu i przyjaznej obsłudze, klienci mogą wygodnie korzystać z nowoczesnych rozwiązań bankowych, które VeloBank oferuje zarówno online, jak i w formie stacjonarnej.

Nowy oddział banku w Skoczowie jest nie tylko komfortowym miejscem do załatwiania codziennych spraw związanych z finansami, ale także punktem w którym zasięgniemy informacji o bogatej ofercie VeloBanku. Pomoże nam ona wygodnie zorganizować wakacyjny wyjazd. Szczególnie przydatne może okazać się VeloKonto, które wraz z funkcjonalną aplikacją mobilną oferuje szereg produktów niezbędnych podczas letnich wojaży.

Otwarcie nowego oddziału VeloBanku w Skoczowie to ważny krok w naszej strategii rozwoju i zwiększania dostępności usług dla lokalnych społeczności. Mieszkańcy Skoczowa i okolic mogą teraz skorzystać z naszej oferty z flagowym produktem jakim jest VeloKonto. Umożliwiająca jego obsługę, intuicyjna aplikacja mobilna oferuje między innymi dostęp do polisy ubezpieczeniowej, e-winiet i cyfrowego kantoru, co znacznie ułatwi wakacyjny wypoczynek, który w prosty i przyjemny sposób można sfinansować w VeloBanku. Dzięki bankowi w telefonie podróże stają się bardziej komfortowe i bezpieczniejsze – podkreśla Sabina Andraszak, Dyrektor Regionu w VeloBanku.

Więcej informacji na temat oferty produktów bankowych można znaleźć na stronie internetowej: www.velobank.pl.

Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz pod adresem: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.Kontakt dla mediów:
Monika Banyś
Rzeczniczka prasowa
VeloBank S.A.
t. +48 500 140 263
e. [email protected]

google_news