Wydarzenia Wadowice

Szpital w Wadowicach wstrzyma przyjęcia na oddział noworodków i wcześniaków

Fot. ZZOZ Wadowice

Dyrekcja Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach poinformowała, że czasowo wstrzyma działalność odcinków położniczego oraz oddziału noworodków i wcześniaków w wadowickim Szpitalu Powiatowym.

Jak podkreśla dyrekcja powodem jest rozpoczęcie prac budowlanych w ramach inwestycji nadbudowy szpitala – pawilon „E” – o dwie kondygnacje.

Nie chcąc narażać pacjentów i ich pociech na ewentualne niedogodności postanowiliśmy czasowo wyłączyć działalność tych jednostek. Oznacza to, że w naszym szpitalu w tym czasie nie będą odbywać się porody oraz przyjęcia na odcinek patologii ciąży. Oddziały zostaną zamknięte na okres od 15 lipca do 30 sierpnia. Natomiast od 4 lipca zostaną wstrzymane przyjęcia nowych pacjentek wymagających hospitalizacji związanych z patologią ciąży lub porodem. Kobiety ciężarne prosimy o kierowanie się do sąsiednich szpitali. Jednocześnie informujemy, że odcinek ginekologiczny funkcjonuje bez zmian i zapraszamy wszystkie panie na planowe zabiegi i leczenie – podkreśla dyrekcja w swoim komunikacie.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments