Wydarzenia Cieszyn

Szuka ich cała Polska. Małżeństwo z Warszawy było widziane w Wiśle

Fot. Policja

Już przeszło tydzień trwają poszukiwania Anety i Adama Jagłów. Małżeństwo zostawiło swoje dzieci w mieszkaniu w Warszawie i nagle zniknęło. Jeden z tropów poszukiwania prowadzi do Wisły.

Tą zagadką żyje niemal cała Polska. W sprawie wciąż pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi. 49-lateni Adam i 44-letnia Aneta Jagłowie opuścili swoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie w przedostatni weekend maja. Pozostawili w domu dwóch synów – 14-latka i 17-latka. Napisali im jedynie lakoniczną wiadomość, że “poradzą sobie w życiu” i są z nich dumni.

Według nieoficjalnych sygnałów, jak podaje portal Onet, małżeństwo było widziane w ostatnim czasie w Wiśle. Taką wiadomość dziennikarze mieli otrzymać po tym, jak mieszkańcy Słowacji natknęli się na nich wcześniej w Dolinie Jaworowej. Prawdopodobnie 27 maja małżeństwo wróciło do Polski ze Słowacji, gdyż przywracane są kontrole graniczne u naszych sąsiadów.

– Policjanci sprawdzają wszystkie informacje, jakie napływają do prowadzących sprawę. Staramy się weryfikować je na bieżąco. Apelujemy jednak do mieszkańców, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o zaginionym małżeństwie, aby jak najszybciej skontaktowali się z policją – mówi Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Georg
Georg
4 miesięcy temu

Ja ich nie szukam .

Hermenegilda
Hermenegilda
4 miesięcy temu

Niech szukają może przy okazji Jaworka znajdą.

trolle tylko widzę
trolle tylko widzę
4 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Informacja jest po to, podszywacz, abyś Ty szukał.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 miesięcy temu

No szukam przecież.

słabo
słabo
4 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

tylko trolli szukasz

Hermenegilda
Hermenegilda
4 miesięcy temu

To więksi i****i niż ten troll co pisał kiedyś pod moim imieniem posty.

słaby komentarz jak zwykle
słaby komentarz jak zwykle
4 miesięcy temu
Reply to  Hermenegilda

Musisz wiedzieć podszywacz który to troll, bo od trolli roi się wkoło. Imię Twoje nie za ładne, kto by chciał pisać.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 miesięcy temu

Dobrze wiesz że o ciebie chodzi osiolku.