Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Szukasz sposobu na rozwój swojego biznesu? Bielski Fundusz Projektów Kapitałowych może Ci w tym pomóc!

Szukasz sposobu na rozwój swojego biznesu? Bielski Fundusz Projektów Kapitałowych może Ci w tym pomóc!

Wiedza, doświadczenie, kapitał własny oraz kontakty z instytucjami finansowymi, pozwalają Bielskiemu Funduszowi Projektów Kapitałowych być ekspertem w każdym temacie finansowania biznesu, od jego założenia po inwestycje i rozwój. Do tej pory wsparcie udzielone z ramienia Funduszu przedsiębiorcom z okolic Bielska-Białej można szacować na kwotę 40 milionów złotych.

Bielski Fundusz Projektów Kapitałowych jako WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Jesteśmy spółką non-profit, założoną przez Gminę Bielsko-Biała w 2002 roku z zamiarem wspierania przedsiębiorców. Do tej pory udzieliliśmy wsparcia na łączną kwotę 40 mln zł. Pierwotnie jako Fundusz Poręczeń Kredytowych zajmowaliśmy się tylko poręczeniami pożyczek i kredytów dla przedsiębiorców. Dzisiaj nasza oferta jest znacznie bardziej zróżnicowana.

Oferta dla przedsiębiorców

Oprócz działalności poręczeniowej, obejmującej zabezpieczenia pożyczek, kredytów, leasingów i wadiów przetargowych, oferujemy również pożyczki obrotowe i inwestycyjne. Dodatkowo przedsiębiorca może uzyskać porady w zakresie:

  • potrzeb finansowych,
  • wspólnie z doradcą wypracować biznes plan,
  • przygotować wnioski o dotacje.

W przypadku większych potrzeb kapitałowych poszukamy najkorzystniejszych rozwiązań na rynku bankowym.

Kto może skorzystać z produktów Funduszu?

Bielski Fundusz Projektów Kapitałowych sp. z o.o. (BFPK) oferuje wsparcie dla przedsiębiorców sektora małych i średnich firm z terenu województwa śląskiego. W przypadku poręczeń wadialnych i pożyczek wystarczy, że przedsiębiorca będzie prowadzić inwestycję na terenie województwa śląskiego.

Jakie produkty cieszą się największą popularnością?

Zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się poręczenia wadialne i trudno się temu dziwić. Dla startujących w przetargach firm to naprawdę świetne rozwiązanie, a przyznanie pakietu wadialnego kosztuje symboliczną złotówkę.

Pakiet wadialny to roczny limit, w ramach którego przedsiębiorca dowolnie i w miarę potrzeby korzysta z poręczeń wadialnych zamiast zamrażać gotówkę na koncie organizatora przetargu. Opłata za poręczenie wadialne jest atrakcyjna cenowo – waha się w granicach od 0,2% do 0,6% kwoty poręczenia (nie mniej niż 100 zł).

Szukasz atrakcyjnej pożyczki?

Oferujemy pożyczki od 2,87% do 7% a procedura przyznania trwa zwykle około tygodnia. Pożyczki przyznajemy maksymalnie w wysokości 345 tysięcy złotych na 5 lat (inwestycyjne na 7 lat). Warunkiem wnioskowania o tak atrakcyjną pożyczkę jest działalność przedsiębiorcy na rynku minimum od 3 miesięcy.

Jak się skontaktować?

Najlepiej przez naszą stronę www.bfpk.pl, tam też dostępne są wszystkie szczegóły oferty BFPK.
Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji!
tel. 33 497 29 79;
e-mail: [email protected]

Ekosolar2_desktop
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments