Bielsko-Biała Sport

Wilkowice nie oddały pucharu

Fot. Mirosław Galczak

Młodzi futboliści GLKS Wilkowice prowadzeni przez trenera Mateusza Kudzię obronili tytuł sprzed roku najlepszej drużyny Powiatowej Halowej Ligi Żaków w piłce nożnej.

Po pięciu turniejach, których gospodarzem był po kolei każdy z uczestników, piłkarze z Wilkowic w pokonanym polu zostawili: KS Bestwinkę trenowaną przez Waldemara Fludera, „Pasjonata” Dankowice szkolonego przez Piotra Pietrzyka, „Drzewiarza” Jasienica szlifowanego przez Tomasza Parzyka oraz LKS Czaniec, prowadzony przez Adama Polarczyka.

Najlepszymi zawodnikami Ligi zostali: Patryk Walczak z drużyny zwycięzców, Miłosz Tomaszczyk z Bestwinki, Dawid Bakarczyk z „Pasjonata”, Aleksander Frasunek z „Drzewiarza” i Dariusz Prus-Osowski z LKS Czaniec, którzy wraz ze statuetkami otrzymali specjalne nagrody od redakcji „Kroniki Beskidzkiej” oraz portalu beskidzka24.pl.

Puchary, nagrody i dyplomy wręczali piłkarzom z rocznika 2008: Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Gabor oraz dyrektor wilkowickiego GOSiR-u Marek Kubica, a Powiatową Halową Ligę Żaków od lat sprawnie organizuje i przeprowadza Czesław Pszczółka, specjalista ds. sportu w bielskim Starostwie.

Autorem fotoreportażu jest Mirosław Galczak

navigate_before
navigate_next

 

google_news
kb_zpora