Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Szybkie pożyczki gotówkowe dla młodych

Źródło: unsplash.com

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki i masz ukończone 18 lat? Pomyśl od tzw. szybkiej pożyczce gotówkowej. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się:

 • czym są pożyczki gotówkowe,
 • jakie są ich zalety,
 • na co zwracać uwagę biorąc pożyczkę,
 • jak kształtuje się ranking pożyczek,
 • w jaki sposób firma może przekazać pieniądze pożyczkobiorcy.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółami pożyczek dla młodych. Jeżeli poczujesz niedosyt informacji poniżej, zerknij na stronę: https://gotowkadomowka.pl/.

Czym są pożyczki gotówkowe?

Pożyczka gotówkowa jest produktem znajdującym się w ofercie banków, jak również innych instytucji finansowych. Udzielana jest one w ten sposób, że nie ma konieczności podawania celu, na który zostaną wydane te środki finansowe przez pożyczkobiorców. Pożyczka gotówkowa jest również dużo prostsza do wzięcia. Wystarczy logowanie na wybranej stronie pożyczkodawcy, wypełnienie formularza, podanie podstawowych danych i… tyle. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku (nawet po 15 minutach), pożyczka może zostać przyznana.

Zalety chwilówek online

Do najczęstszych zalet chwilówek wskazuje się:

 • konkurencyjną ofertę,
 • niskie koszty pożyczek,
 • przejrzyste zasady,
 • krótki czas realizacji,
 • różne opcje odbioru pieniędzy,
 • możliwość wyboru preferowanego sposobu odbioru pieniędzy.
Na co zwracać uwagę biorąc pożyczkę?

Biorąc szybką pożyczkę gotówkową zwłaszcza dla młodych trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

Pierwszą z nich jest dokładny research na temat firmy, która ma udzielić pożyczki. W internecie można znaleźć sporo opinii o firmach pożyczkowych. Warto również przejrzeć stronę internetową oraz informacje, gdzie przykładowo znajduje się siedziba firmy.

Drugą kwestią jest sprawdzenie, czy za pożyczką nie kryją się jakieś dodatkowe opłaty. Mogą być to przykładowo opłata za wniosek pożyczkowy, wizytę w domu w celu odebrania raty pieniędzy lub przekroczenie terminu spłaty raty.

Kolejna kwestia to końcowa kwota za spłatę kredytu. Zwłaszcza młodzi o niestabilnych zarobkach warto, aby zastanowili się, czy będą mogli spłacać zobowiązanie w terminie oraz czy mogą pozwolić sobie na szybką pożyczkę w danej kwocie.

Ranking pożyczek

Obecnie często tworzy się tzw. rankingi pożyczek, w których brane są pod uwagę takie parametry jak: minimalna i maksymalna kwota pożyczki, okres spłaty, dodatkowe promocje oraz czas wypłaty. W zestawieniu znajdują się takie firmy jak: Wonga, Szybka gotówka, Net Credit, halopożyczka, vivus.pl, ferratum money, alegotówka, Credilo, Provident czy chwilówkomat.pl.

W jaki sposób firma może przekazać pieniądze pożyczkobiorcy?

Pożyczkodawca może przekazać pożyczkobiorcy po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze na trzy sposoby.

Pierwszym z nich jest przelew na konto. To sposób, który cieszy się największą popularnością. Najszybciej pieniądze trafiają do klienta nawet w 15 minut. Jest to jednak zależne od godzin pracy firmy pożyczkowej. Co ważne firmy pracują również w weekendy. Do szybszej transakcji dochodzi również, gdy pożyczkobiorca ma konto w tym samym banku co pożyczkodawca.

Drugim sposobem przekazania pieniędzy to pożyczka do domu. Wymagana jest wtedy wizyta przedstawiciela firmy, która często wiąże się z dodatkową opłatą. Należy pamiętać, aby w umówionym wcześniej przez telefon lub internetowo terminie przebywać w domu.

Ostatnim ze sposobów jest tzw. pożyczka na czek GIRO. Charakteryzuje się ona tym, że do umowy pożyczki dołącza się czek GIRO. Dzięki temu za dodatkową opłatą w wysokości 13 złotych można odebrać pieniądze na najbliższej poczcie.

Macie jakieś doświadczenia z pożyczkami online?

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments