Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Te gry e-sportowe zyskują na popularności

Jeszcze kilka lat temu nikt nie potrafił sobie wyobrazić, że esport popularnością dogoni prawdziwy sport, ba, już go nawet przegoni. Czy tego chcemy czy nie, tak się po prostu dzieje. Ruszyły nawet spekulacje, czy esport powinien pojawić się na Igrzyskach Olimpijskich. Dla jednych to śmieszne, a dla drugich całkiem poważne. W grach elektronicznych obracalne są miliony dolarów, a miliardy ludzi na całym świecie śledzi całą scenę. Takie są liczby. Takie są fakty.

LoL, czyli League of Legends

LoL jest typową grą strategiczną, która polega na rywalizacji dwóch pięcioosobowych drużyn. Celem każdej z drużyn jest zniszczenie bazy swojego przeciwnika. Gra jest bardzo widowiskowa, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i wielu przedmiotów, które można zdobyć podczas rozgrywki. Każdy gracz może wybrać jednego z ponad 140 bohaterów, aby zmierzać wraz ze swoją drużyną po końcowe zwycięstwo. League of Legends został także dostrzeżony przez legalnych bukmacherów. Najważniejsze mecze turniejowe możesz obstawiać właśnie w legalnych, licencjonowanych przez polskie Ministerstwo Finansów zakładach bukmacherskich. Na tej stronie możesz przeczytać, jak wygląda obstawianie meczy lol. Pamiętaj jednak, że hazard potrafi silnie uzależniać. Dlatego graj odpowiedzialnie i wybieraj wyłącznie legalnych bukmacherów.

CS: GO, czyli Counter Strike: Global Offensive

Kolejną wspaniałą grą, która osiągnęła szczyty niesamowitej popularności jest Counter Strike. To strzelanka typu FPS znana już od wersji 2D czy 1.6. Obecnie gracze wybierają odmianę Counter Strike: Global Offensive. Celem gry jest spotkanie dwóch drużyn, które naprzemiennie stają się terrorystami oraz antyterrorystami. Jedni mają za zadanie podłożyć bombę i ją zdetonować a drudzy nie dopuścić do tego bądź rozbroić ładunek. Gra jest niezwykle dynamiczna i śmiało można określić ją mianem królowej esportu.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments