Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Te produkty skutecznie rozreklamują Twoją markę

fot. inventini.com

Współautorem sukcesu każdej działalności jest zawsze reklama. Wybór odpowiedniego środka przekazu nie jest łatwy. Rozsądnym rozwiązaniem jest udanie się do specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie produkty na podstawie doświadczenia marketingowego. Sprawią również, że środki wydane na reklamę przyniosą pomyślne efekty.

Jakie produkty reklamowe, ze względu na wysoką skuteczność, cieszą się obecnie największą popularnością?

Popularne przed laty plakaty i ulotki reklamowe powoli przechodzą do historii. Mnogość ofert, które codziennie kierowane są do potencjalnego klienta, sprawia, że nie zwraca on już na nie uwagi. Prawda jest taka, że w obecnym czasie doceniana jest głównie reklama użytkowa. Logo firmy lub jego hasło reklamowe umieszcza się na różnego rodzaju przedmiotach, które posiadają jakąś funkcję. Dla wielu marek dobrym wyborem będą:

  • namioty reklamowe, na przykład: namioty stelażowe, namioty stałociśnieniowe, namioty wentylowane, namioty gwiazda;
  • balony reklamowe,
  • dmuchane słupy reklamowe,
  • bramy reklamowe,
  • stoliki cateringowe,
  • siedziska, w tym: sofy, fotele, hokery, leżaki reklamowe, pufy sako, krzesła reżyserskie, kostki reklamowe, kostki Yoga.

Głównym atutem tego rodzaju reklamy jest to, że z jednej strony trudno nie zauważyć zamieszczonej treści, a z drugiej jednak strony, nie jest ona nachalna. Wymienione produkty to idealne przykłady efektywnej komunikacji wizualnej. Są one widoczne z daleka, a więc przyciągają wzrok wszystkich osób znajdujących się w ich pobliżu.

W jakich branżach sprawdzają się najlepiej?

Wskazane produkty reklamowe mają szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je w biznesie, jak również w działalności samorządów i organizacji pozarządowych. Świetnie promują zarówno markę, firmę, produkt, wydarzenie, miejsce, instytucję. Można je zatem spotkać na konferencjach, targach, imprezach firmowych, festynach.

Namioty reklamowe zdobyły dużą popularność w administracji publicznej. Pełnią jednocześnie funkcję reklamową i edukacyjną. Za ich pomocą promują się miasta, województwa, służby mundurowe, leśnicy, parki narodowe. Co ciekawe, namioty reklamowe polubiły także branża techniczna i pogrzebowa. Jest to z jednej strony subtelna i estetyczna reklama, jak również gwarancja skutecznej ochrony przed słońcem, deszczem i śniegiem.

Namioty, stoliki i siedziska reklamowe z powodzeniem stosowane są w branży eventowej oraz w gastronomii. Stanowią wyposażenie podczas organizacji bankietów i uroczystości (między innymi: jubileusz firmy, wprowadzenie nowego produktu na rynek).

Balony i bramy reklamowe pojawiają się przede wszystkim na wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Stawia się je blisko sceny, startu lub mety, a także wzdłuż trasy biegu lub przejazdu.

Gdzie można zamówić atrakcyjne produkty reklamowe?

Jeśli współpracować, to tylko z najlepszymi. Doświadczoną i godną zaufania firmą oferującą tego rodzaju produkty reklamowe jest firma Inventini sp. z o.o., której oferta znajduje się pod adresem: https://inventini.com/.

Na uwagę zasługuje Blog, który jest prowadzony przez przedstawicieli firmy. Regularnie umieszczane są na nim ciekawe informacje na temat organizacji eventów i właściwego doboru produktów reklamowych.

WSB_zas_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments