Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Przygarnij mnie Oświęcim

Tedi potrzebuje spokojnego domu. Odwdzięczy się!

Fot. Stowarzyszenie „AS”

Sympatyczny Tedi czeka na swojego nowego właściciela. Zwierzak przebywa obecnie w domu tymczasowym Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „AS” w Ustroniu. Do zdjęcia dla Beskidzkiej24.pl ładnie się uśmiecha, bo bardzo liczy na to, że dzięki temu ktoś go pokocha i zabierze do siebie.

Tedi ma cztery lata i jest średniej wielkości psem. Ma w sobie dużo energii i radości życia. W domu jest grzeczny, zachowuje czystość, zgadza się z innymi psami i akceptuje gości. Niestety, wyjście na ulicę, zmiana otoczenia, widok obcych ludzi to dla Tediego ogromny stres i nie potrafi chodzić spokojnie na smyczy. To się szybko nie zmieni i dlatego poszukiwany jest dla pieska dom z ogrodem. Lepiej też, żeby nie mieszkały w nim małe dzieci, gdyż Tedi najlepiej czuje się w spokojnym otoczeniu, bez dodatkowych bodźców. To idealny psiak dla spokojnych domatorów, którym nie zależy na spacerach z psem.

Stowarzyszenie nie wydaje psów do budy i wymaga zgody na wizytę przed i po adopcji. Więcej informacji u wolontariuszki Barbary – 502242904.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Manek
Manek
1 rok temu

Brzydkie kundlisko

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  Manek

Ty sam jesteś brzydki i głupi jak but