Wydarzenia Cieszyn Kultura i rozrywka

TGD zaśpiewa nad Olzą

Podczas, kiedy w Polsce trwa normatywny tydzień pracy, w Czechach szykują się… dni wolne od pracy. 5 lipca obchodzone jest Święto Apostołów Słowiańskich Cyryla i Metodego, a dnia następnego Święto Mistrza Jana Husa. Obchody rozpoczną się jutro. W Parku Sikory wystąpi pop-gospelowegy chór chrześcijański TGD, czyli Trzecia Godzina Dnia.

Zanim to jednak nastąpi, wszystko rozpocznie się już o godz. 14:00. W planach interesujący program dla dzieci, ale także całych rodzin. Do atrakcji dla najmłodszych należeć będzie m.in. – jazda na kucykach, latanie dronami, jazda samochodami na zdalne sterowanie. Starsze dzieciaki na pewno zainteresuje wystawa poświęconą bizantyjskim misjonarzom, Cyrylowi i Metodemu.  Nie zabraknie też stoiska Fundacji ADRA, na którym będzie się można sporo dowiedzieć o zdrowym stylu życia i kursu pierwszej pomocy, przygotowanego przez Średnią Szkołę Medyczną AGEL.

fot. tgd.com.pl – 2016, nagranie albumu “Wracam do domu”

Punktem programu, o którym mówi się, że będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem, jest występ zespołu TGD, Trzecia Godzina Dnia, który zaplanowano na godz. 20:00 w Parku Sikory.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wiązać?
wiązać?
1 miesiąc temu

Czesi chyba nie przebili nas w ilości dni wolnych od pracy?, po co “kiedy w Polsce trwa normatywny tydzień pracy”.