Wydarzenia Bielsko-Biała

Tłumy na festiwalu w Szczyrku. Kawał dobrej muzyki i zabawy | ZDJĘCIA

W miniony weekend w Szczyrku odbył się SnowFest Festival 2023 Powered By TAURON. To jedyny zimowy festiwal w Polsce i jednocześnie prawdziwe święto dla fanów muzyki oraz sportów.

„Główny trzon festiwalu to występy największych gwiazd muzyki – w Szczyrku można było posłuchać przez dwa dni ponad 50 wykonawców, którzy zaprezentowali się na sześciu niebanalnych scenach muzycznych. Uczestników rozgrzali czołowi reprezentanci gatunków od elektroniki, aż po hip-hop. Byli to między innymi Pendulum, Dimension, Goldie, Digitalism, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast, asthma, Catz `n Dogz, Rysy, Last Robots, Ros Addiction & MC Conrad.

Nie zabrakło też mocnej, polskiej reprezentacji, bo o wysokie tempo i poziom endorfin we krwi na Betclic Stage zadbali: Holly Molly feat. Novika, DJ Ure, Spox, Kido, Karol Aleksander i Praktyczna Pani. Było też coś dla miłośników mocno bassowo-trapowych uniesień, a to za sprawą takich wyjątkowych mistrzów gatunku, jak Janusz Walczuk, Frank Leen, DJ Noz, Krzysztof Polak, czy Spisek Jednego.

W tym roku pojawiły się również nowe sceny, które zapewniły uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne, i tak na scenie Blonde Music Bar królowała muzyka house i disco.

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu są sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated by Taycan, to jeden z największych i najbardziej widowiskowych show feestyle’owych w tej części Europy.    

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pati
Pati
2 miesięcy temu

Byłam, dobrze się bawiłam 🙂

Jadzia
Jadzia
2 miesięcy temu

Tłumy? Zart.

Maksymilian
Maksymilian
2 miesięcy temu

Byłem widziałem , raczej nie tłumy a garstka osób i lwia część puszczona za free przez obsługę wyciągu. Zastanawiał się ktoś kiedyś czemu część osób mimo złej pogody i mroku używali okularów przeciwsłonecznych ?

Tadeusz
Tadeusz
2 miesięcy temu
Reply to  Maksymilian

SnowFest Festival 2023 Powered By TAURON Blonde Music BarSnowFest Games Accelerated by Taycanshow feestyle’owy . Taka koncentracja lemingozy wymusza przybranie barw plemiennych w postaci ortalionowych chińskich kufajek i jakże nobilitujących okularów. Twoje pytanie jest tendencyjne i rasistowskie ewoluujące w kierunku faszyzmu. Okulary zaś działają w dwie strony. Skutecznie blokują wydostanie się promieni porażenia mózgowego. Trzeba też dodać, że imprezę należy zwać kultową. Dokładnie.