Sport Cieszyn

Trzynieccy hokeiści kończą sezon zasadniczy porażką

W rozegranym 5 marca w WERK Arenie meczu ostatniej, 52. kolejki hokejowej Tipsport Extraligi Oceláři Trzyniec podejmowali BK Mladá Boleslav. Spotkanie zakończyło się wygraną gości.

Pierwsza tercja była dobra w wykonaniu ekipy spod Jaworowego. Co prawda w 4. minucie Tim Söderlund dał przyjezdnym prowadzenie, ale obrońcy tytułu szybko i zdecydowanie odpowiedzieli. W 5. minucie wyrównał Samuel Buček a w 17. poprawił Jakub Jeřábek, więc gospodarze zjeżdżali na pierwszą przerwę, wygrywając 2:1.
Niestety kolejne dwie tercje nie wyszły podopiecznym trenera Zdenka Motáka. Świadczy o tym fakt, że “Stalownicy” do siatki już tego wieczoru nie trafili. Rywalom ta sztuka się udała dwukrotnie. W 28. minucie wyrównał Kelly Klíma a wynik na 2:3 w 57. minucie ustalił Ondřej Roman.
– Nasze nogi nie pracowały. Byliśmy słabsi w jeździe na łyżwach i pojedynkach indywidualnych, przez co nie stworzyliśmy większej presji na przeciwniku oraz sytuacji do ewentualnej gry w przewadze, w której jesteśmy silni. Do tego popełniliśmy rażące błędy, za które zostaliśmy ukarani – skomentował spotkanie trener Moták.
google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments