Wydarzenia Bielsko-Biała

To będzie niezapomniany motoryzacyjny weekend w Bielsku-Białej! KONKURS

Fot. Artur Jarczok

To będzie niesamowity weekend w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej i na terenach przyległych. W najbliższy weekend (13 i 14 lipca) odbędzie się tu jedna z największych imprez motoryzacyjnych nie tylko w regionie, ale i w Polsce.

Zapach palonej gumy, huk rozgrzanych do czerwoności silników, kłęby spalin, piękne kobiety, wyjątkowe samochody, a do tego wypasiona muzyka i ogromny wybór atrakcji! Brzmi nieźle?

– To totalnie odjazdowa impreza, nie tylko dla miłośników czterech kółek, ale dla każdego, komu w sercu gra dobra zabawa, dobra muzyka i nowe doświadczenia – zachęcają organizatorzy.

W tym roku przygotowano jeszcze więcej zupełnie nowych stref, choć nie zabraknie tych ulubionych, które wpisały się w imprezę praktycznie od pierwszej edycji. Będą między innymi wyścig speed rally, strefa dream cars, mistrzostwa w drifcie, monster trucki, tuning, strefa food trucków…, a to dopiero początek atrakcji! Będzie można także wylicytować przejazd wymarzonym wozem, a cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie zbiórki Fabianka, który obecnie czeka na ratującą życie operację.

Po raz pierwszy na żywo odbędzie się także MotoShow Music Stage. 14 lipca na scenie wystąpią C-Bool, Kalwi&Remi, donGURALesko, a także znani i lubiani DJ-e.

Będą także goście specjalni: Raptus, White Wolf – Marek Suslik, Martyna Błanik, Turbo Ciotka, Ogień Garage, Gerrok, TheHope.pl, Wyprawomaniak czy Aleksander Pelikański.

Nie zabraknie wyścigów wraków, w których liczy się nie tylko prędkość, ale i przetrwanie. Samochody, które już dawno swoją świetność mają już za sobą, teraz staną do fascynującej walki, zderzając się, wyprzedzając i walcząc o miejsce na mecie. To brutalna, surowa rywalizacja pełna kolizji, błota i niezapomnianych chwil.

Dla fanów jednośladów organizatorzy również przygotowali coś specjalnego – zapierające dech w piersiach ewolucje i akrobacje w wykonaniu najlepszych zawodników z rodziny Freestyle Family! Wysokie loty, spektakularne triki i odważne skoki to tylko część atrakcji, które będą czekać na odwiedzających Moto Show. – Będzie można zobaczyć, jak mistrzowie FMX wykonują niewiarygodne ewolucje w powietrzu, pokonując granice możliwości i dostarczając niezapomnianych emocji. To widowisko pełne dynamiki, precyzji i pasji – prawdziwa gratka dla miłośników ekstremalnych sportów – dodają organizatorzy.

Do harmonogramu imprezy wraca Rally Sprint, a nowością będzie Raptus Truck Show. – Czy komuś trzeba tego pana przedstawiać? Raptus odwiedzi nas w tym roku ze swoim autorskim pokazem Truck Show. W jego strefie spotkamy między innymi jego nietuzinkową ciężarówkę. Do zdobycia będą różnorodne gadżety, a na finał nie zabraknie efektownych rac i fajerwerków, gwarantujących niezapomniane wrażenia – przybliżają organizatorzy.

Na nadchodzącym Moto Show zobaczycie nie tylko wyjątkowe auta, ale także spotkacie piękne kobiety, które dodadzą wydarzeniu blasku i powalczą w wyborach Miss WLM Customs.

Co roku sporym zainteresowaniem cieszy się także tzw. Turbo Pomoc. To pasjonaci samochodów sportowych i modyfikowanych, którzy wykorzystują swoje pojazdy w szczytnym celu. Także i tym razem będzie można wylicytować przejazd w fotelu pasażera sportowym samochodem.

– W trakcie wydarzenia wspieramy naszego małego wojownika Fabianka, który urodził się z zespołem ciężkich wad wrodzonych. Ma za sobą już osiem poważnych operacji, z czego trzy z nich były ratujące życie. Jak na 5-letnie dziecko przeszedł już naprawdę dużo, dlatego bardzo prosimy o pomoc w zbiórce pieniędzy na operację, dzięki której Fabianek ma szansę chodzić i która pomoże mu w drodze ku samodzielności. Fabian intelektualnie rozwija się prawidłowo, jest bardzo mądrym i pogodnym chłopcem. Codziennie jest rehabilitowany, natomiast obecnie porusza się na wózku ze względu na stan bioderek i nóżek. Jest cudownym Aniołkiem, który ma szansę na lepsze życie – kończą organizatorzy.

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na jeden z wybranych dni Moto Show Bielsko-Biała. Otrzymają je osoby, które odpowiedzą na pytanie: jak nazywa się jazda samochodem w kontrolowanym poślizgu świadomie zainicjowanym przez kierowcę?

Należy także jak najciekawiej opisać, namalować lub pokazać swój samochód marzeń.

Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać “KONKURS Moto Show”.

Bilety będzie można będzie odebrać do piątku, 12 lipca w redakcji przy ulicy Żywieckiej 118 w Bielsku-Białej.

Konkurs rozstrzygniemy 11 lipca.

google_news