Wydarzenia

To książka, nie gazeta! 96 stron “Głosu” poleca się na święta

Aż 96 stron przygotował dla swoich Czytelników lokalny tygodnik – “Głos Ziemi Cieszyńskiej”. Gazeta ukazująca się od ponad 66 lat jeszcze nigdy nie liczyła aż tylu stron!

Dziś z samego rana do sprzedaży trafiło podwójne, świąteczne wydanie “Głosu Ziemi Cieszyńskiej”. Od razu zajrzeliśmy do jednego z kiosków – przy ul. Cieszyńskiej w Skoczowie (na zdjęciu) – by sprawdzić, co ciekawego można przeczytać w tym wyjątkowym numerze.

Na 96 stronach pomieszczono wiele interesujących artykułów. Są wywiady, reportaże i arcyciekawe historyczne perełki, na przykład o tym, jak Wałga i Molin rozwijali swój motorowy biznes. Warto przeczytać wywiad z psim behawiorystą i nieprawdopodobną wręcz historię pewnego skoczowianina, który – choć go nie ma już z nami – wciąż jest obecny dzięki zdjęciom…

Tradycją świątecznego numeru “Głosu” jest też megakrzyżówka z nagrodami – tym razem, oprócz sprzętów agd – są vouchery do Term Szaflary. Z kolei nowością w tym numerze jest specjalny program rabatowy, dający zniżki do kilkunastu punktów na terenie powiatu cieszyńskiego.

Najnowszy numer “Głosu” można kupić w punktach sprzedaży na terenie powiatu cieszyńskiego, a e-wydanie dostępne jest tutaj.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
niby racja
niby racja
7 miesięcy temu

Robi wrażenie atrakcyjnego worka pstrych łupów, ale gdy się w nie wgłębi, to ……………. szkoda gadać.