Wydarzenia Bielsko-Biała

“To miejsce jest dla mieszkańców”. Posłanka w nowym biurze

Fot. Wojciech Małysz

Przy placu Chrobrego otwarto biuro posłanki Mirosławy Nykiel i europosła Jerzego Buzka oraz bielskiej Platformy Obywatelskiej. Wcześniej w ratuszu dyskutowano o inwestycjach strategicznych dla naszego regionu.

– Rozmawialiśmy w ratuszu przez dwie godziny o najważniejszych sprawach, jakie nas czekają i możliwościach wsparcia naszych regionalnych projektów. Przyczynkiem do tego spotkania był powołany w Sejmie Parlamentarny Zespół na rzecz Rozwoju Subregionu Południowego Województwa Śląskiego, czyli Podbeskidzia. Ja przewodniczę zespołowi, zapisali się do niego także przedstawiciele partii rządzącej, więc mam nadzieję na owocną współpracę – mówiła posłanka Mirosława Nykiel na krótkiej konferencji prasowej zorganizowanej przed nowym biurem, zlokalizowanym w zabytkowej kamienicy przy placu Chrobrego (to słynna kamienica Kałuży).

Jerzy Buzek dodał: – Otwieramy nowy sezon, bo niedawno mieliśmy wybory parlamentarne w Polsce. Europejski zielony ład to jest główny temat, który przewodzi dziś całej Unii Europejskiej. Dlatego tak ważna jest ochrona środowiska, czyste powietrze. I są na to pieniądze, trzeba je tylko dobrze wykorzystać. Dziękuje panu prezydentowi za zaproszenie do Urzędu Miejskiego, to była bardzo ciekawa rozmowa.

– To jest przede wszystkim kolejne miejsce dla mieszkańców i korzystajmy z tego. My jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby mieszkańców, przecież to oni nas wybierają – mówił z kolei prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

14
Skomentuj

avatar
11 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
14 Komentarzy
bielszczaninbielszczaninaliJaworzaninAdam Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bielszczanin
Gość
bielszczanin

Buzek łobuzek zlikwidował podbeskidzie a teraz mówi ze oBielsko trzeba dbać co za obluda .Reszta na zdjęciu szermane towrzystwo.I bezpartyjny Ostałkiewicz.Ha Ha

ali
Gość
ali

nie ha rzadnego subregionu połódniowego woj śląskiego jest tylko zachodniaMałopolska zagrabiona przez pazernych hanysów . których reprezentantem jest ten platformerski grabarz woj, bielskiego ze zdjęcia

Jaworzanin
Gość
Jaworzanin

Panie Radku źle się pan zaczyna prowadzić nie dobry kierunek

Adam
Gość
Adam

Ci z Po im mniej znaczą to więcej zamętu robią.

Jan
Gość
Jan

Buzek nie zasługuje na nasz szacunek

paszli won
Gość
paszli won

Czy do nich nie dociera, że nas to g…o obchodzi co oni robią ? Teraz jest czas PiS-u, potem do władzy dojdzie skrajna prawica bijąca się z skrajną lewicą. Złodzieje z tzw centrum muszą odejść.

nauczyciel
Gość
nauczyciel

Dziękuję panu panie Buzek za odebranie mi kilkunastu lat życia na emeryturze. Jak zaczynałem pracę w szkole to miałem do przepracowania 30 lat “przy tablicy” Miałem umowę z państwem, że po tym okresie mogę ( nie muszę ) przejść na emeryturę. pan i gnoje z pana partii zmieniliście przepisy wydłużając mi czas pracy o 11-12 lat. Nie zrobiliście tego żołnierzom, policjantom i innym bo się ich po prostu baliście. Prawo nie działa wstecz. Powinniście o tym wiedzieć p…………ni obrońcy demokracji. Potem ukradliście już jako inna partia UKRADLIŚCIE pieniądze z OFE bo brakowało wam na emerytury ( PiS ukradło resztę i… Czytaj więcej »

Tomasz
Gość
Tomasz

Tanie państwo to miała być domena PiS-u… A wyszło szydlo z worka 500+ i inne + na które państwa nie stać….
Biuro posła KO i europosła KO to nic nadzwyczajnego… normalny lokal…..trudno żeby pracowali w piwnicy….

taka prawda
Gość
taka prawda

Tanie państwo jest wtedy, gdy mafia Vatowska zarobi 250 miliardów zł. Przecież nasze państwo na to stać.

bielszczanin
Gość
bielszczanin

Oni nawet na piwnice nie zaslugujaiDołącz do dyskusji…

Cyrk
Gość
Cyrk

Medialna hucpa, czy serio zmiana lokalu zasługuje na taką fanfaronadę? Ile to kosztowało? Nie wystarczy prosta informacja o zmianie.adresu? Ponoć mamy “tanie państwo”

Seb
Gość
Seb

A bezpartyjny wójt z Jaworza tam to tak w ramach pracy czy na urlopie?

Masny
Gość
Masny

Za pieniądze podatników. Co to ma z Jaworzem wspólnego?

sędzia dred
Gość
sędzia dred

Zagadka. Dzięki komu zlikwidowano nasze woj. bielskie?
Dla ułatwienia, koleżka jest na zdjęciu, taki siwy pan, który wam teraz opowiada bajki, jak to będzie pięknie.