Wydarzenia Bielsko-Biała

To wspaniała akcja! Maseczki od bielszczan trafiły do szpitali

Fot. Facebook

Spore poruszenie wywołały parę dni temu stworzone na facebooku grupy “Potrzeby Szpitali Bielsko-Biała i okolice na czas Koronawirusa” i “Szyjemy maseczki Bielsko-Biała”.

Dziś pojawiło się zdjęcie, które mówi wszystko! Maseczki, które zostały uszyte w czynie społecznym, trafiły między innymi do Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

– Bardzo dziękujemy za otrzymane od Państwa maseczki. Jesteśmy wdzięczni wszystkim zaangażowanym w tę wspaniałą akcję – napisał personel.

W przygotowaniu jest kilka tysięcy kolejnych. Ciągle zgłaszają się osoby oferujące swoją pomoc.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rafko
rafko
5 miesięcy temu

Personel ochrony medycznej nie stosuje sie do zaleceń:
po pierwsze odstęp między osobaami 1,5 m
po drugie maksymalnie dwie osoby

A tu na zdjęciu 6 usmiechniętych pań stoi sobie razem pozując by dobrze wyjść. Gdzie odpowiedzialność i przykład dla społeczeńctwa, kto nas będzie leczyć?

Nono
Nono
5 miesięcy temu
Reply to  rafko

A jak ty sobie Kotusiu wyobrażasz reanimacje w odległości 1,5 m od pacjenta? Bzdury piszesz, wymądrzasz się a g.. wiesz

rafko
rafko
5 miesięcy temu
Reply to  Nono

NA POCZĄTKU, JESTEM SZALENIE ZOBOWIĄZANY ZA PRACĘ OCHRONY ZDROWIA! ŻEKOMO ZDROWY RATOWNIK TO DOBRY RATOWNIK. WIEC ZACHOWAJMY JAK W KAŻDEJ INNEJ PRACY WARUNKI DO NIEROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA – SZCZEGÓLNIE W SZPITALU! Czy GÓWNO wiem pewnie tak. Czy w swoim komentarzy piszę o akcjach reanimacyjnych, operacjach, udzilaniu pomocy itd. – NO NIE, CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM? Proszę zwrócić uwagę, że zdjęcie nie obrazuje: akcji reanimacyjnej, sprawowanej opieki nad pacjętem itd. – NO NIE OBRAZUJE. Kominikaty policji słuchasz? Materiał dla każdego – nie trzeba cytować artykułow z ustaw “specustaw” podpisywanych nocą. Polecem przesłuchanie fimlu od momentu 0:26 do 0:31 parafracując – zaleca się… Czytaj więcej »

inżynier
inżynier
5 miesięcy temu

Żałosne – na sprzęt za grube tysiące dla policyjnych BAN0YTÓW jest, ale maseczki dla szpitali szyją ludzie? Hahahaha pozdrawiam wszystkich płacących podatki w dyktaturze kobiet!!!

ono
ono
5 miesięcy temu

Ty się nie martw o strefę Euro,ty się martw o Polskę.Strefa Euro sobie poradzi,za dużo mają do stracenia,co widać było jak ratowano Grecję.Sam się do tego dokładałeś.

Kandar
Kandar
5 miesięcy temu

przecież te maseczki nie dają nic, nie ma w nich filtra. czy ten wirus nie jest przypadkiem przykryciem upadającej strefy Euro?