Cieszyn Na sygnale

Tragedia w Bąkowie. Jedna osoba nie żyje! (aktualizacje)

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Z archiwum KPP

Tragedia w Bąkowie. Nie żyje osoba potrącona przez samochód.

Do zdarzenia doszło po 18.00 na ul. Wiślańskiej. Na miejscu działają policjanci, a także prokuratorzy, którzy starają się wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku. Kierowcy powinni zdjąć nogę z gazu – w miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu.

Jak tylko dowiemy się o szczegółach zdarzenia, niezwłocznie o nich poinformujemy.

Aktualizacja.

Jak poinformował nas Wojciech Ficek z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, zginęła 72-latka. Została potrącona przez mieszkańca Piekar Śląskich, który kierował samochodem marki lexus. Kierowca był trzeźwy. Na chwilę obecną w miejscu wypadku sś nieznaczne utrudnienia w ruchu. prawy pas drogi w kierunku Katowic jest wyłączony z ruchu na odcinku ok. 200 metrów.

Aktualizacja.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że wypadek zapoczątkowała stłuczka. 72-latka siedziała za kierownicą Audii a4. Jadąc w stronę Katowic najechała na tył skręcającego w lewo Renaulta. Pojazd zatrzymał się po przeciwnej stronie jezdni. 72-latka wyszła więc do kierowcy i omówiła z nim kwestie dotyczące kolizji. Gdy  wracała do swojego auta, znajdującego się po przeciwnej stronie ulicy, doszło do tragedii. Została  potrącona przez jadącego drogą lexusa. Zginęła na miejscu.

3
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
JankaEhhGRAŻYNA Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janka
Gość
Janka

Znajoma. [*] – dla rodziny wyrazy współczucia.

GRAŻYNA
Gość
GRAŻYNA

Ciekawe, gdzie miała kamizelkę odblaskową?

Ehh
Gość
Ehh

Typowa Grażyno, j****j sie w czoło