Wydarzenia Cieszyn

Tragiczne wieści z Ustronia. Ratownicy znaleźli ciało mężczyzny

Fot. Śląski Urząd Wojewódzki

Wracamy do Ustronia. Niestety, mamy tragiczne informacje. Ratownicy odnaleźli ciało mężczyzny w ruinach domu przy ul. Polańskiej w Ustroniu.

O sprawie pisaliśmy jako jedni z pierwszych tutaj, tutaj i tutaj. W domu, w którym dzisiaj ok. 10.00, doszło do wybuchu najprawdopodobniej przebyło w chwili zdarzenia dwóch mężczyzn – 60-latek i 65-latek. Jak dowiedzieliśmy zarówno od straży pożarnej jak i policji, ciało jednego z nich zostało odnaleziono. Wciąż  drugi z mężczyzn jest poszukiwany. Na miejscu wciąż trwa akcja. Udział bierze w niej 40 zastępów straży pożarnej, czyli 150 strażaków, którzy wszystko rozbierają ręcznie z uwagi na niebezpieczeństwo zawalenia się części budynku.

Przed godziną burmistrz Ustronia pisał na FB.  – Walczymy i wierzymy, że znajdziemy żywe osoby! – mówi Przemysław Korcz, burmistrz Ustronia i dodaje. – Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagają w tym trudnym czasie i niebezpiecznym otoczeniu. Raz jeszcze łączę się w bólu z rodziną i bliskimi tej tragedii. Razem damy sobie radę! Dziękuję z całego serca.

Do sprawy będziemy wracać.

Fot. FB Miasto Ustroń

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments