Porady i inspiracje

Transport przesyłek między Polska a Irlandią

Planujesz przeprowadzkę do Irlandii? A może chcesz wrócić do kraju? Musisz wysłać tam towar na paletach lub paczkę? Skorzystaj z usług firmy kurierskiej, która specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju przesyłek kurierskich właśnie do Irlandii. W ten sposób, otrzymasz swoją przesyłkę pod drzwi twojego domu, szybko i w nienaruszonym stanie.

1. Kurier Polska – Irlandia

2. Usługi kurierskie – na co możesz liczyć?

3. Jak przygotować przesyłkę do wysłania?

Kurier Polska – Irlandia

Z ubiegłorocznych danych statystycznych wynika, że Polacy stanowią aż 2,9 proc. ludności Irlandii. To sporo, tym bardziej, że naszych rodaków w tym kraju wciąż przybywa. Niektórzy, pozakładali tam nawet firmy. Powstała więc konieczność, szybkiego i bezpiecznego dostarczania przesyłek w obie strony. Z działaniami poczty bywa różnie, dlatego warto skorzystać z usług kurier Polska Irlandia. W ten sposób można nadawać, lub otrzymywać przesyłki w prosty i bezpieczny sposób, bez zbędnych formalności. Zajmują się tym wyspecjalizowani kurierzy z wieloletnim doświadczeniem na tej trasie.

Usługi kurierskie – na jakie ułatwienia możesz liczyć?

Kurier Polska – Irlandia – polska, zajmuje się organizacją przeprowadzek, Jeśli chcesz przeprowadzić się do Irlandii z Polski, zamów kuriera. Specjaliści, pomogą ci w sprawnej organizacji przeprowadzki. Kurierzy zapewnią ci bezpieczny transport mebli i i innych sprzętów,  prosto do miejsca zamieszkania. Wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy, aby ustalić dogodny termin i cenę. Dużym ułatwieniem, jest znajdujący się tam kalkulator cen. Dzięki niemu, ustalisz cenę paczki. Osoby prowadzące firmy, zarówno w Polsce, jak i Irlandii, mogą wysłać i zamawiać europalety z towarem, lub przesyłki o nietypowych gabarytach. Kierowca skontaktuje się z tobą telefonicznie, ustali szczegóły i dołoży starań, aby twoje zamówienie dotarło na czas. Chcesz wysłać paczkę, np. z prezentami dla rodziny? To również nie stanowi problemu. Możesz mieć pewność, ze twoja przesyłka do Irlandii dotrze do odbiorcy w jak najkrótszym czasie.

Kurier Irlandia – Polska. Jak przygotować przesyłkę?

Każda paczka powinna być odpowiednio przygotowana do wysyłki. Do zadań kuriera należy tylko jej dostarczenie od nadawcy do odbiorcy. Wybierz karton o odpowiednich rozmiarach. Musisz zabezpieczyć zawartość od środka. Każda przesyłka powinna być owinięta folią stretch i taśmą klejącą. Aby zamówić, a potem śledzić przesyłkę, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy kontakt z kurierem Polska- Irlandia – Polska. Przesyłki możesz śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej, wpisując dziesięciocyfrowy kod w odpowiednią rubrykę.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga
Kinga
3 miesięcy temu

Istotą każdej tak naprawde wysyłki jest odpowiednie zabezpieczenie towaru, który chce się nadać. Wystarczy nawet folia bąbelkowa z Pakolandii albo papier pakowy. Paczka musi być stabilna, a sam karton dobrej jakości, bo wiadomo że w transporcie różne rzeczy mogą się wydarzyć ze strony kurierki