Sport Cieszyn

Trasy biegowe w Dzięgielowie już otwarte

Mamy dobrą wiadomość dla amatorów biegów narciarskich. Czynne są już trasy zlokalizowane w okolicy ulicy Granicznej w Dzięgielowie.

Warunki sprzyjają sportom zimowym. Duża ilość śniegu oraz poluzowane obostrzenia sprawiły, że możliwe stało się przygotowanie atrakcji dla mieszkańców gminy Goleszów oraz okolicznych gmin. Jeszcze przed walentynkowym weekendem pracownicy firmy Jerzy, którzy mają pod opieką trasy, wykonali nowy ślad umożliwiający uprawianie narciarstwa biegowego stylem łyżwowym oraz klasycznym. Warunkiem koniecznym do skorzystania z atrakcji jest posiadanie swojego sprzętu, gdyż na miejscu nie ma możliwości jego wypożyczenia. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, a w soboty od 8.00 do 13.00 istnieje natomiast możliwość nasmarowania nart.

– Dziękuję zarówno inicjatorom, jak i mieszkańcom Dzięgielowa, których współpraca doprowadziła do stworzenie zimowej atrakcji na terenie naszej gminy. Cieszę się, że takie inicjatywy są realizowane pokazując zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców na rzecz mieszkańców naszej gminy – komentuje Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments