Wydarzenia Żywiec

Tropy niedźwiedzia w Beskidzie Żywieckim

Fot. Insta@ra__wlkp, aktualnewarunki.pl

Turysta wypatrzył tropy niedźwiedzia brunatnego. Stało się to 18 lutego w Beskidzie Żywieckim, w rejonie czerwonego szlaku z Przegibka i rezerwatu Śrubita. Czyżby to oznaczało, że idzie wiosna?

Sabina Pierużek-Nowak, prezes Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”,  studzi emocje mówiąc, że obecnie ślady misiów w środku zimy to żadna sensacja. Dodaje też, że rejon wspomnianego rezerwatu to miejsce, w którym wielokrotnie obserwowano niedźwiedzie ślady o tej porze roku.

Więcej na ten temat niebawem w “Żywieckiej Kronice Beskidzkiej”.

Fot. Insta@ra__wlkp, aktualnewarunki.pl

6
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
MariuszŁukaszLKTPiotrHENRYK Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LKT
Gość
LKT

ale sensacja – pracując w lesie tropy niedzwiedzia czy sam niedzwiedz to nic dziwnego

Piotr
Gość
Piotr

Chwała Bogu,że kolejny minister ochrony środowiska (ha,ha !) nie zarządził jeszcze “ostatecznego rozwiązania kwestii niedźwiedziej”,tak jak skazał na śmierć populację dzików

Łukasz
Gość
Łukasz

Ki z dzikami jest ich dużo więc trzeba ich ilość ograniczyć i tyle a nie beczeć z byle błahego powodu gorszym i poważnym powodem jest aborcja a nie dziki

Franuś
Gość
Franuś

Czyli turysta jest zapewne zawiedziony, że nie odkrył rewelacji. Może być co najwyżej szczęśliwy, że to nie niedźwiedź wypatrzył Jego ślady.

HENRYK
Gość
HENRYK

Srednia przyjemnosc stanac oko w oko z misiem

Mariusz
Gość
Mariusz

Co trzeba zrobić jak się spotka niedźwiedzia w lesie? Panie, nic nie trzeba robić – odpowiada baca – on sam za pana wszystko zrobi!