Bielsko-Biała Sport Żywiec Wadowice Oświęcim

Trwa Runmageddon – bieg dla prawdziwych twardzieli –ZDJĘCIA

Fot. Artur Grabski

Kocierz już po raz drugi stał się centrum ekstremalnej biegowej przygody i przyciągnął na linię startu tysiące śmiałków chcących sprawdzić swoje siły.

Runmaggedon  już od prawie pięciu lat sprawdza siłę i wytrzymałość śmiałków, a organizatorzy co chwila szukają sposobu na jeszcze większe podniesienie im adrenaliny. Jeden z największych biegów przeszkodowych w Europie rozgrywany jest w kilku kategoriach.  Intro to 3 kilometrowa trasa z 15 przeszkodami, których pokonanie tylko z pozoru wydaje się łatwe. Formuła Rekrut to dwa razy dłuższa trasa i dwa razy więcej przeszkód, na zaprawionych w bojach uczestników czeka Hardcore liczący 21 kilometrów i 70 przeszkód. Na koniec pozostaje to co tygryski lubią najbardziej czyli formuła ULTRA.  Dystans maratoński (42km), a na jego trasie aż 140 rozmaitych, nie tylko fizycznych, ale także umysłowych przeszkód. Organizatorzy zadbali o najmłodszych, dla których przewidziano biegi KIDS i JUNIOR. Imprezie towarzyszy szereg atrakcji dodatkowych, warto więc odwiedzić Kocierz, a może nawet skusić się na udział w ekstremalnej przygodzie.

Autorem fotoreportażu jest Artur Grabski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
7 miesięcy temu

Super foty, załapałem się😉

Rafał
Rafał
7 miesięcy temu

Zrobiłem rekruta w sobotę bez przygotowania 5 miejsce i dziś normalnie funkcjonuję zachęcam

Dr Jan Twardowski
Dr Jan Twardowski
7 miesięcy temu

A teraz czas na lekarza i l4, gorączka,przemęczenie, urazy które wychodzą na drugi dzień itp.

Wojciech
Wojciech
7 miesięcy temu

Byłem, przebiegłem, dzisiaj rano poszedłem do pracy, bieg jak bieg. Trzeba się tylko odpowiednio przygotować. W każdym sporcie brak techniki i przygotowania nie prowadzi do niczego dobrego. Tenis też może powodować łokieć tenisisty😉
Pozdrawiam
Wojciech