Wydarzenia Bielsko-Biała

Trwają targi budowlane w Bielsku-Białej. Ponad 220 wystawców z Polski i zagranicy! ZDJĘCIA

Zdjęcia: Artur Jarczok

Do niedzieli w bielskiej Hali pod Dębowcem goszczą największe branżowe targi w Polsce południowej – 61. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2023”.

– To największe w południowej Polsce spotkanie branży budowlanej, obejmujące także zasięgiem region pogranicza polsko-czesko–słowackiego. Misją targów jest promocja i upowszechnianie nowoczesnych sposobów budowania. Na stoiskach wystawców pojawia się wiele innowacyjnych technik i rozwiązań, które pozwalają sprawniej realizować inwestycje, optymalizować koszty eksploatacji budynków oraz podnoszą komfort zamieszkania czy jakość wykonywanej w tych budynkach pracy – mówi Barbara Kropka, organizatorka targów.

– Jednocześnie rosną też oczekiwania inwestorów, wykonawców i architektów, poszukujących na targach rozwiązań wielu problemów technicznych, środowiskowych, ekonomicznych prowadzonej inwestycji – dodaje.

Na bielskich targach można odwiedzić stoiska ponad 220 wystawców! Można na własne oczy przekonać się, jak działają produkty firmy Bauter, o których pisaliśmy w materiale Najbardziej innowacyjni w kraju! Produkt, który zmieni świat jest już w Bielsku.

Zapraszamy także na stoisko Wydawnictwa Prasa Beskidzka, na którym można zgarnąć nasze gadżety i ciekawe książki.

– Mamy nadzieję, że kolejna edycja targów ułatwi wszystkim uczestnikom dostęp do zaawansowanych technologii i wyspecjalizowanych firm z branży – zachęcają organizatorzy.

61. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2023” dziś można odwiedzić do 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 16.00.

google_news