Wydarzenia Bielsko-Biała

Najbardziej innowacyjni w kraju! Produkt, który zmieni świat jest już w Bielsku

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, BUDMA w Poznaniu przyznane zostały złote medale dla najbardziej nowoczesnych, innowacyjnych produktów. Dwa trafiły do firmy Bauter, której przedstawicielstwo znajduje się w Bielsku-Białej.

Cztery dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery. BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę blisko 1000 firm z Polski i zagranicy.

Podczas targów w szranki o złoty medal Grupy MTP startowało niemal 500 producentów. – Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują prestiżowe wyróżnienie. Zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal Grupy MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu – informują organizatorzy.

Dwa złote medale – wybór ekspertów i konsumentów zgarnęła firma Bauter, której przedstawicielstwo od niedawna znajduje się w Bielsku-Białej. To system termoizolacji cienkowarstwowej, który można zastosować w budownictwie przemyśle, chłodnictwie, ciepłownictwie, rolnictwie, a nawet transporcie.

– Na co dzień produkujemy bloczki, ale było nam dane w zeszłym roku stać się przedstawicielem firmy Bauter – mówi Dariusz Moskała, prezes bielskiej firmy Prefabed. – Bauter to nieprawdopodobna technologia. Pół milimetra daje tyle samo izolacji co 27 centymetrów styropianu. Co ważne, produkt dostępny jest w różnych kolorach. Jest także bezbarwny, więc może być stosowany na zabytkach, na których użycie styropianu jest często niemożliwe. System cienkowarstwowej izolacji jest biodegradowalny, przyjazny i bezpieczny dla środowiska. Oczywiście biodegradacji ulega dopiero przy kontakcie z ziemią. Na budynkach zachowuje swoje świetne właściwości. Oparty jest także na składnikach neutralnych dla człowieka. Najlepszym świadectwem jakości produktu, są dwa złote medale otrzymane podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu – dodaje Dariusz Moskała.

– Firma Bauter jest na początku pięknej drogi, która będzie rewolucją w branży budowlanej i postrachem dla styropianu. To najbardziej rewolucyjny produkt, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia w swojej 30-letniej karierze budowlańca – komentuje Mirosław Węglarz, dyrektor wykonawczy firmy Bauter.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janko
Janko
1 rok temu

Ta kobieta w czerwonej sukience, bardzo atrakcyjna. Chętnie bym się z nią umówił, żeby porozmawiać o tym innowacyjnym produkcie;))

nic z tego
nic z tego
1 rok temu
Reply to  Janko

trzeba być muzykantem – umie trzymać statuetki, rozgrzewa, nie izoluje

Eeeeee tam
Eeeeee tam
1 rok temu

Zastępuje 250 mm styropianu. Powiem wincej pińcet.

nie inaczej
nie inaczej
1 rok temu
Reply to  Eeeeee tam

ale trzeba powiedzieć bez kozery o “tym produkcie”

Eeeeee tam
Eeeeee tam
1 rok temu
Reply to  nie inaczej

Dokładnie!

dociec głębiej, poinformować
dociec głębiej, poinformować
1 rok temu

Mówi się w relacji “ten produkt”, ale trzeba nazwać “ten produkt” od strony przemysłowej panie redaktorze.

Iza
Iza
1 rok temu

Dziękujemy TROLLU za to że caly czas czuwasz, twoje pierdzenie w stołek nie idzie na marne.

marność nad marnościami
marność nad marnościami
1 rok temu
Reply to  Iza

marne za to są wtręty podszywacza

Iza
Iza
1 rok temu

Wtręty.. 😂😂😂

taka prawda
taka prawda
1 rok temu
Reply to  Iza

Nie wiesz podszywacz co znaczą wtręty? To taka sytuacja kiedy samemu nie ma się nic do powiedzenia w komentarzu a wyszukuje się inne komentarze, nie rozumie ich i pisze o pierdzeniu w stołek. A wynika to z krótkiego horyzontu myślowego podszywacza – zapamiętasz? – możesz powtarzać.

Iza
Iza
1 rok temu
Reply to  taka prawda

Sam to wymyśliłeś? 😂Mam parę sukienek wiosennych, mogę ci podarować, na poprawę humoru wyjdziesz na Bielsko i może ktoś cię weźmie za Hermenegilde.

bez pojęcia
bez pojęcia
1 rok temu
Reply to  Iza

Pojęcie “wtręt” nie trzeba wymyślać, każdy zdrowo rozgarnięty wie co oznacza. Natomiast niezdrowo rozgarnięty ma obsesję na punkcie sukienki, bez pojęcia w zimie oferujący sukienkę wiosenną.

Iza
Iza
1 rok temu
Reply to  bez pojęcia

Jako że usilnie na forum udawałeś kobietę to musisz wiedzieć że w sklepach już wiosenne stylizacje.
.

kimono
kimono
1 rok temu
Reply to  Iza

Wiem, że artykuł jest o nagrodach dla firmy z B.B., chcesz pogadać podszywacz na poziomie o sukienkach, poszukaj sobie zainteresowanego i zrób to poza forum

Iza
Iza
1 rok temu
Reply to  kimono

Po co przecinek po wiem?

mały horyzont
mały horyzont
1 rok temu
Reply to  Iza

przed że się stawia – absolwencie zawodówki wieczorowej, tyle bezczelności u podszywacza co niedouctwa.

Rzetelne "media"
Rzetelne "media"
1 rok temu

A to pewnie dlatego wszystkie budowy w Bielsku stanęły?