Wydarzenia Sucha Beskidzka

Bezpieczne ferie w powiecie suskim – zmiana terminu! (AKTUALIZACJA)

Fot. Materiał prasowy

Sporo atrakcji szykuje się w sobotę (4 lutego) w Zawoi podczas akcji „Bezpieczne ferie”.

Będzie ona prowadzona od 10.00 do 14.00 na stokach narciarskich „Wojtek” i ‘Baca” w Zawoi Czatoży. W czasie akcji policja i inne służby będą promować bezpieczny wypoczynek w górach oraz na zorganizowanych terenach narciarskich.

– Przy stoiskach profilaktycznych zorganizowane zostaną konkursy i zabawy edukacyjne dla najmłodszych, związane z bezpiecznym spędzaniem wolnego czasu zimą. Dodatkowo będzie można z bliska przyjrzeć się jakimi pojazdami poruszają się mundurowi i porozmawiać o ich służbie. W akcji profilaktycznej funkcjonariuszy wspomagać będą maskotki policji smok „Policek” oraz „Wawelek” i „Polisia” – podkreśla aspirant sztabowy Wojciech Copija, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Suchej Beskidzkiej.

W akcji udział wezmą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Grupy Beskidzkiej oraz pracownicy i strażnicy Babiogórskiego Parku Narodowego.

***

Z uwagi na panujące warunki zdecydowano, aby przenieść termin wydarzenia z 4 na 11 lutego. Godziny i miejsce pozostają bez zmian.

Fot. KPP Sucha Beskidzka

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
super
super
2 miesięcy temu

Gratulacje za pomysł, zaangażowanie. Ile koszt (bezpieczne ferie na stokach)?