Wydarzenia Bielsko-Biała

Trzaskowski zachwalał Klimaszewskiego

Fot. Wojciech Małysz

W środowe przedpołudnie w Bielsku-Białej pojawił się nowo wybrany prezydent Warszawy.

Rafał Trzaskowski przyjechał, by wesprzeć Jarosława Klimaszewskiego przed drugą turą wyborów w stolicy Podbeskidzia. – Bardzo dziękuję, że przyjechałeś, wiemy, jak dobry wynik osiągnąłeś w Warszawie i mamy nadzieję, że twoja obecność tutaj to będzie dobry znak przed drugą turą w Bielsku-Białej – mówił Klimaszewski.

Trzaskowski zachwalał kandydata na prezydenta Bielska-Białej. – Znamy się z Jarkiem od wielu lat i bardzo się cieszę, że właśnie tacy ludzie startują na włodarzy miast, właśnie po to, żeby je zmieniać, żeby dawać im nową energię. Jarek ma właśnie dokładnie taką mieszankę, jaka jest potrzebna w Bielsku, czyli z jednej strony doświadczenie, a z drugiej energię. Dzięki temu będzie w stanie wprowadzać zmiany, być bliżej ludzi, otworzyć urząd na mieszkańców, bo na tym nam wszystkim zależy. Ja ze swojej strony oferuję współpracę i doświadczenie. Bielsko ma olbrzymią szansę na dalszy rozwój. W wielu miastach udało nam się wygrać wybory już w pierwszej turze, teraz czas by wygrać w drugiej turze tutaj, na Podbeskidziu. Do tego potrzebna jest pełna mobilizacja. Te wybory mają bardzo ważne znaczenie, bo zdecydują, czy samorząd będzie silny i władza będzie blisko obywatela, czy wygrają – nie daj Boże – ci, którzy chcą centralizować – mówił Rafał Trzaskowski.

Towarzyszył mu poseł Borys Budka oraz lokalni działacze Platformy Obywatelskiej.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
patrzacy na rece
patrzacy na rece
2 lat temu

zeby bylo tak jak bylo– hulaj dusza byle do pierwszego

polak
polak
2 lat temu

i w tym oto momencie nie będę głosował na Klimaszewskiego . Jeżeli to jedna banda z PO-PSL -N. Sami zdrajcy POLSKI

Igor
Igor
2 lat temu
Reply to  polak

ja tak samo, bo mam dość tej bandy

Tadeusz
Tadeusz
2 lat temu

…Pany przyjechały- klękajcie narody …Napisał na bielsko.biała.pl jeden taki.One nie przyjechały teraz.One przyjechały wtedy,że tylko najstarsi nieprzyjezdni pamiętają.I nie zamierzają nigdzie wyjeżdżać ani nie uczestniczyć.Za dużo miodu.A jeden taki w przypływie dobrego humoru rzekł był,że przyjechał tu by odświeżyć krew.Dobre co?A inny mówi,że nazywa się Międlar.To piękne polskie nazwisko.A on na to,że nie.Ono jest niemieckie.Dobre co?Takie to nasze miasto.A żeby było śmiszniej jak mówią przyjezdni, braciaki albo jak kto woli ziomale(słownik wyrazów obcych) z bielsko.biała.pl banują ten tekst i jemu podobne z pasjom oraz godnościom osobistom.Chyba przyjezdni?Dla wyjaśnienia tekst dotyczy desantu bolszewickiej zarazy …Nowy prezydent Warszawy: “Klimaszewski ma dobrą energię”..”Prezydent… Czytaj więcej »

Monika
Monika
2 lat temu

Platforma już pokazała aferę VAT Amber Gold i inne nie chcemy was w Bielsku Białej Klomaszewskiego zabierzcie do Warszawy

Igor
Igor
2 lat temu
Reply to  Monika

tyle tu kamienic do zabrania 😀

Krystyna
Krystyna
2 lat temu

Oby to był pocałunek śmierci!

Tadeusz
Tadeusz
2 lat temu

W głowie się nie mieści co ta hołota wyprawia.I oby był to pocałunek śmierci.

Arek
Arek
2 lat temu

Oby nie był to pocałunek śmierci…………….to upolitycznianie kampanii samorządowej