Wydarzenia Bielsko-Biała

Trzeba dziękować Bogu, że nikomu nic się nie stało. Groźny wypadek przedstawicieli naszego Wydawnictwa | WIDEO i ZDJĘCIA

Dziś po południu w Piekielnikach w woj. małopolskim doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył samochód z przedstawicielami Wydawnictwa Prasa Beskidzka, zmierzającymi na spotkanie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. Nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.30. Na drodze wojewódzkiej nr 957 w Piekielnikach w powiecie nowotarskim zderzyły się łącznie cztery pojazdy, wśród nich był samochód z przedstawicielami Wydawnictwa Prasa Beskidzka z Bielska-Białej, którzy zmierzali na spotkanie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. Nikt z pracowników naszej firmy nie został ranny. Według informacji portalu 24tp.pl, poważniejszych obrażeń nie odniosły także inne osoby uczestniczące w zdarzeniu. – Trzeba dziękować Bogu, że nic się nikomu nie stało, bo wyglądało to strasznie – mówi przedstawiciel naszej redakcji.

Na miejscu okoliczności wypadku ustala policja, obecnie droga w obu kierunkach jest zablokowana. Strażacy neutralizują substancje rozlane na jezdni, trwa usuwanie pojazdów.

bak

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tak jakby
Tak jakby
1 rok temu

Całkiem porządny dzwon.

bić w dzwon
bić w dzwon
1 rok temu
Reply to  Tak jakby

Jaki byłby całkiem nieporządny?

Henio
Henio
1 rok temu

Dobrze, że bez ofiar. Trzymajcie się drodzy!