Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Trzech wyrostków z Czechowic-Dziedzic urządziło sobie chuligański rajd po Kaniowie

Fot. Poglądowe/ KPP Cieszyn

Dzięki obywatelskiej postawie świadka dzielnicowi z czechowickiego komisariatu zatrzymali trzech nastolatków, którzy w Kaniowie zdemolowali infrastrukturę drogową.

Do zdarzenia doszło 10 października. Nad ranem dyżurny bielskiej komendy został powiadomiony przez jednego z mieszkańców Kaniowa o grupie trzech młodych mężczyzn, którzy idąc ulicą Kaniowską kopali w znaki drogowe i tzw. słupki prowadzące. Podał także ich rysopisy oraz kierunek, w którym szli.

– Na miejsce natychmiast zostali skierowani dzielnicowi. Chwilę później cała trójka została zatrzymana i wylegitymowana przez mundurowych. Policjanci zabezpieczyli dowody oraz sporządzili dokumentację z ujawnionego uszkodzenia mienia. Wandalami okazali się mieszkańcy Czechowic-Dziedzic – 17-latek i dwaj 18-latkowie – informuje Roman Szybiak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Teraz śledczy z czechowickiego komisariatu sprawdzają, czy nastoletni wandale nie mają na koncie innych tego rodzaju wybryków. Za uszkodzenia mienia grozi im kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności. Będą także musieli zapłacić za spowodowane szkody.

google_news
kb_zpora
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
czytelnik.
czytelnik.
1 miesiąc temu

Czego w szkołach uczą , skoro takie głupki z ptasimi móżdżkami po ulicach grasują ? Na zachodzie jest nie do pomyślenia , aby ławki łamać i wszystko co stoi na przeszkodzie to zaraz zniszczyć.
Upośledzonych należy zmusić do długotrwałych prac społecznych i to z natychmiastowym skutkiem gdyż zniszczyli dobro wytworzone z naszych podatków.

Bmx
Bmx
1 miesiąc temu

Od kiedy w Kaniowie istnieje ul. Kaniowska?

Seba
Seba
1 miesiąc temu

To w Kaniowie mają jakieś drogi?

Sebix
Sebix
1 miesiąc temu
Reply to  Seba

A ty dobrze się czujesz?

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  Seba

PUSTAKU ZAMILCZ U CIEBIE SIĘ CHODZI PO GNOJU TO WIDAĆ I CZUĆ OD CIEBIE.

Emil
Emil
1 miesiąc temu
Reply to  Seba

Spokojnie, drogi mają w Kaniowie polne bo polne. Ale znaki drogowe skąd oni mają??????

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu
Reply to  Emil

Emil do drewutni tak jest miejsce psycholi.