Wydarzenia Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Trzej ozdrowieńcy w powiecie suskim. Dwie osoby z gminy Zawoja i jedna z gminy Maków

Dobre wieści przekazała po południu krakowska Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Co prawda w Małopolsce przybyło zakażonych koronawirusem. Niemniej sporo osób też wyzdrowiało. W tej drugiej grupie jest trzech mieszkańców powiatu suskiego!

Z najnowszego raportu WSSE w Krakowie wynika, że liczb zakażonych koronawirusem Małopolan wzrosła do 1033 osób. Wśród zarażonych, a dziś zdiagnozowanych jest  dwóch mieszkańców powiatu myślenickiego oraz po jednej z miechowskiego, chrzanowskiego i wielickiego.

Za to do zdrowia wróciło dziś aż 26 osób w wieku od 16 do 71 lat z Krakowa (2 osoby), powiatu wielickiego (9), brzeskiego, (5), myślenickiego (3), suskiego (3), krakowskiego (2) oraz miechowskiego i bocheńskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji.

Przypomnijmy. W powiecie suskim do dziś zakaziło się koronawirusem 30 osób. To 19 mieszkańców gminy Zawoja, czterech Suchej Beskidzkiej, po trzech gmin Maków i Stryszawa oraz jedna z gminy Jordanów. Do dzisiejszego przedpołudnia do zdrowia wróciło 10 osób. W śród nich było po czterech mieszkańców gmin Zawoja i Sucha oraz dwie z gminy Stryszawa. Trzy potwierdzone po południu ozdrowienia (dwie osoby z gminy Zawoja i jedna z gminy Maków) sprawiają, że walkę z chorobą wygrało już 13 osób.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments