Bielsko-Biała Na sygnale

Uciekał przed policją, porzucił samochód

Fot. Marcin Płużek

Policja poszukuje mężczyzny, który nie zatrzymał się do kontroli w Bielsku-Białej. Ruszył za nim policyjny pościg.

Sceny jak z filmu rozgrywały się na bielskich drogach w późny sobotni wieczór. Jak poinformował beskidzką 24 oficer dyżurny KMP w Bielsku-Białej obecnie trwają czynności wyjaśniające.

Kierujący nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w okolicach ulicy Łagodnej w Bielsku-Białej. Ruszył za nim policyjny pościg. W Międzyrzeczu Górnym mężczyzna porzucił samochód, którym podróżował i dalej uciekał pieszo. Trwa policyjna obława.

 

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jak długo
Jak długo
4 lat temu

Ignorujcie tego ciemnego byka i nie zwracać na niego uwagi. To na faktach chory gość który już dawno powinien się leczyć. Cóż zrobić taki system i jakoś trzeba z tym żyć że tacy są wśród nas.

Jaja
Jaja
4 lat temu

Ten Kociński Jerzy W powinien się leczyć u psychiatry takie bzdury wypisuje że szkoda tego czytać!!!!

Zenek
Zenek
4 lat temu
Reply to  Jaja

Jest na na przepustce

Jerzy W .
Jerzy W .
4 lat temu

Według mnie wracając z powrotem z punktu docelowego komory gazowe stwierdziłem po drodze mimo że było bardzo już ciemno że jednak kwitnie handel wymienny na terenie Auschwitz II . Usłyszałem dziwną rozmowę w języku rosyjskim dwóch osób ponoć zwiedzających Auschwitz II ale stwierdziłem od czego są pracownicy patrolujący terem Brzezinki . Nie moja sprawa nie mój interes nie mój biznes .

Jerzy W .
Jerzy W .
4 lat temu

Zdaję sobie sprawę iż waszym marzeniem jest ująć jak najszybciej daną osobę przy udziale wielu osób cywilnych natomiast awanse , odznaczenia medale premie na wasze konto osobiste . Każdy inaczej interpretuje pewne zdania ja natomiast twierdzę że pewien napis z którym często się stykam podczas podróży do punktu docelowego jest jak najbardziej( Na czasie ) . Miłego zwiedzania Auschwitz I Auschwitz II Brzezinka oraz logicznego myślenia podczas zwiedzania . Niewykluczone że jestem lepszy od służb mundurowych i od danych przewodników którzy oprowadzają liczne grupy z różnych narodowości świata . Jedyna grupa jaka wywarła na mnie duże wrażenie była to grupa… Czytaj więcej »

Jerzy W .
Jerzy W .
4 lat temu

Wasz postulat drodzy pracownicy służb mundurowych został spełniony mimo że mieliście ochotę na więcej przywilejów od MSWIA . Wobec tego proszę się wykazać że podwyżka finansowa jaką otrzymacie po Nowym Roku 2019 przysługuje wam należnie z tytułu efektywnej ciężkiej pracy na rzecz Rzeczpospolitej Polskiej .

Jerzy W .
Jerzy W .
4 lat temu

Drogi redaktorze czekamy z zapartym tchem na aktualizację gdzie zostaniemy poinformowani że osoba została wylegitymowana oraz zastosowano środki zapobiegawcze w postaci mi obecnie nie znanej Jednocześnie liczę że zostaniemy poinformowani że osobnik został ujęty bez pomocy osób postronnych mam na myśli został ujęty przez same służby mundurowe bez pomocy ludności cywilnej .

Jerzy W .
Jerzy W .
4 lat temu

Jestem niezmiernie ciekawy czy pracownicy służb mundurowych zdołają ująć osobnika płci męskiej lub żeńskiej lub obojniaka Jednocześnie jestem pełen obaw czy podołają zadaniu jakie zostało zlecone przez Oficera Dyżurnego danej Komendy ? Zapewne dużo osób zada sobie pytanie czemu powody mogą być różne między innymi po przebytej chorobie jaka nawiedziła służby mundurowe być może ich kondycja fizyczna jest w kiepskiej formie ?