Wydarzenia Bielsko-Biała

Uczniowie z Kóz z filmem „nie hejtuj!” – WIDEO

Fot. Materiał prasowy

Z ciekawą inicjatywą wystąpiła młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kozach.

Tamtejsza młodzież postanowiła przygotować specjalny krótki film z prostym przekazem „Nie hejtuj!”

W dzisiejszych czasach niestety coraz więcej negatywnych słów wylewa się w przestrzeni internetu, coraz więcej pogradliwych i krzywdzących określeń. Hejt jest zjawiskiem niezwykle szkodliwym. Każdy z nas jest inny, mamy innych znajomych, inaczej się ubieramy i lubimy robić różne rzeczy. Zacznijmy dostrzegać w różnicach piękno, spróbować zrozumieć drugiego człowieka i nie hejtować! – uważają uczniowie z Kóz.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Teraz każdy wyciera sobie gębę hejtem. Jak mieszkaniec zwróci uwagę na niegospodarność w gminie i rozpasanie lokalnych polityków to przypina mu się łatkę hejtera. I tak wysługując się dziećmi zamykacie usta sygnalistom i dziennikarstwu obywatelskiemu.

Gerwazy
Gerwazy
1 rok temu

Angielskie porzekadło mówi: nie lubisz wysokiej temperatury, nie wchodź do kuchni. Jeśli ktoś publicznie głosi swe poglądy, musi być przygotowany, że może zostać potępiony, wyszydzony, wyśmiany czy rzeczowo skrytykowany. Jeśli się na to ma zbyt cienką skórkę; jeśli ego zbyt napompowane, to lepiej sobie ponarzekać “do obrazu”, a nie pisać na forum i później szarpać nas za nogawki.

zrozumieć dzieci
zrozumieć dzieci
1 rok temu
Reply to  Gerwazy

Pisać na forum można, nie znaczy to że po chamsku, z bejtem – o to dzieciom chodzi. Nie gdzie indziej tylko tutaj w komentarzu niejaki Hermenegild pozwolił sobie i zapewne nie wie o co chodzi.

Hermenegild
Hermenegild
1 rok temu

Homoseksualizm to choroba

cholera
cholera
1 rok temu
Reply to  Hermenegild

jak Ty

Gejuś
Gejuś
1 rok temu
Reply to  Hermenegild

O ty homofobiczna świnio!