Wydarzenia Żywiec

Ruszyły uliczne konsultacje w Rajczy

Fot. UG Rajcza

W Rajczy w czwartek (27 września) rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące wprowadzenia nazw ulic w tej miejscowości.

Jak informuje Urząd Gminy Rajcza potrwają one do 12 października.

Na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej gminy Rajcza w zakładce „Konsultacje społeczne” dostępne jest zarządzenie Wójta Gminy Rajcza w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczące nazw ulic w miejscowości Rajcza wraz z formularzem ankiety, za pomocą którego można wyrazić swoje zdanie lub wnieść uwagi. W konsultacjach mają prawo brać udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie sołectwa Rajcza. Załączniki z mapą z proponowanymi nazwami ulic są do wglądu w pokoju nr 16 Urzędu Gminy Rajcza. Planujemy, że nazwy ulic obowiązywać będą od początku 2019 roku – podkreślają gminni urzędnicy.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
5 lat temu

Jeśli konsultacje uliczne to na ulicach. Czyli pracownicy urzędu gminy wyruszają w teren i pokazują w którym miejscu będzie zainstalowana tabliczka z proponowaną nazwą ulicy i co na to mieszkańcy zebrani (chętni) na ulicy. Jeśli są uwagi, inne propozycje pracownicy je spisują.