Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Przygarnij mnie Oświęcim

Uroczy rasowy… kundelek czeka na dom

Fot. Fundacja “Lepszy Świat”

Jeśli ktoś z naszych Czytelników poszukuje psa w typie Jack Russell terrier albo w typie jamnika, to Stilo idealnie wpisuję się zarówno w jedne, jak i w drugie wyobrażenia. Jest rasowym uroczym kundlem, który pozytywnie reaguje na inne psy, przysmaki z ręki człowieka zabiera bardzo delikatnie, a na smyczy chodzi wyjątkowo spokojnie.

Stilo został znaleziony w maju 2021 roku w Cisownicy. Ten niewielki zwierzak ma około siedmiu lat. Na spacerach z wolontariuszami Fundacji dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” w Cieszynie nie wykazuje agresji wobec ludzi ani wobec pozostałych spacerujących zwierząt. W schronisku z nudów i najprawdopodobniej po to, aby rozładować energię, gryzie kraty… Stilo to kolejny, schroniskowy ideał, który zasługuje na dom. Wolontariuszom bardzo zależy na tym, aby ostatnie lata spędził w towarzystwie dobrych ludzi, którzy zadbają o niego i pokochają go. Pies nie zostanie wydany do budy. Informacje w sprawie spaceru i adopcji – 515261827 (Basia).

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cieszyniak
Cieszyniak
2 lat temu

rasowy… kundelekAlbo rasowy, albo kundelek. Proponuję powrót do szkoły podstawowej w celu uzupełnienia wykształcenia. Jak mawia Klasyk – “polska język, to trudna język”.